Reklama

Uwaga! Będą ograniczenia w ruchu. Parkingi w centrum zamknięte

Opublikowano:
Autor:

Uwaga! Będą ograniczenia w ruchu. Parkingi w centrum zamknięte - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do Płocka na obrady i modlitwę zjadą się biskupi z całej Polski. Kierowców, którzy w tym czasie będą jechali do centrum miasta, czekają utrudnienia w ruchu drogowym.

Do Płocka na obrady i modlitwę zjadą się biskupi z całej Polski. Kierowców, którzy w tym czasie będą jechali do centrum miasta, czekają utrudnienia w ruchu drogowym.

W związku z 380. Zebraniem Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Płocku w dniach 25-26 września 2018 r. poinformowano o utrudnieniach dla kierowców. We wtorek, 25 września przez cały dzień zamknięty dla ruchu będzie odcinek ul. Tumskiej – od strony ul. Mostowej (przy plebanii katedralnej), w kierunku katedry. Nieczynny będzie także parking na tym odcinku. Z kolei w środę, 26 września w godz. 7.00-10.00 nieczynny będzie parking przy ul. Kazimierza Wielkiego – do dawnego kina Diana do Starego Rynku.

Okazją do spotkania biskupów w Płocku jest obchodzona w tym roku 450. rocznica śmierci św. Stanisława Kostki, który urodził się w Rostkowie na terenie tej diecezji.

[ZT]20253[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE