Reklama

Utalentowani płocczanie wystąp. Talentiada na Dniach Chemika

Opublikowano:
Autor:

Utalentowani płocczanie wystąp. Talentiada na Dniach Chemika - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz trzeci podczas Dni Chemika odbędzie się konkurs dla młodych, zdolnych artystów. Jeśli potraficie śpiewać lub tańczyć, zgłaszajcie się do Talentiady 2019.

Już po raz trzeci podczas Dni Chemika odbędzie się konkurs dla młodych, zdolnych artystów. Jeśli potraficie śpiewać lub tańczyć, zgłaszajcie się do Talentiady 2019. 

Startować mogą młodzi ludzie w wieku od 3 do 17 lat. Rywalizacja odbędzie się w dwóch kategoriach: śpiew i taniec. Można się zaprezentować solo, można też z zespołem. I etap trwa do 2 czerwca - do tego czasu należy wysłać zgłoszenia, a jury wytypuje finałową 20, która powalczy w finale 9 czerwca.

W finale jury złożone będzie z przedstawicieli organizatora, Partnera PKN ORLEN oraz gwiazd muzycznych występujących podczas Dni Chemika. O jakie gwiazdy chodzi? Tego organizatorzy jeszcze nie ujawniają. Finał odbędzie się na dużej scenie koncertowej na terenach zielonych Filii Politechniki Warszawskiej.

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem strony talentiada2019.pl. Na stornie internetowej można znaleźć wszystkie informacje do konkursu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE