Reklama

Uschnięte drzewa. Jak były, tak są [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Uschnięte drzewa. Jak były, tak są [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Minęły ponad dwa miesiące, jesień w pełni, a z uschniętymi młodymi drzewami przy Górnej wciąż nic nie zrobiono - napisał nasz czytelnik.

Minęły ponad dwa miesiące, jesień w pełni, a z uschniętymi młodymi drzewami przy Górnej wciąż nic nie zrobiono - napisał nasz czytelnik.

W sierpniu mieszkaniec osiedla Wyszogrodzka zwrócił uwagę na uschnięte młode drzewka przy Górnej w Płocku. Po jego interwencji Ratusz obiecał na jesieni wymienić obumarłe rośliny na nowe. Jak się okazało, miała to być kolejna taka wymiana, bo rok wcześniej również zasadzono właśnie w tym miejscu nowe drzewa zamiast uschniętych.

Jednak jesień w pełni, część gałęzi straciła już liście, a obumarłych drzew dotąd nie wymieniono.  Nasz czytelnik upomniał się więc o nie ponownie.

Sęk w tym, że ówczesny ogrodnik miejski już w Ratuszu nie pracuje, a jego następcy jeszcze nie wyłoniono... O odpowiedź poprosiliśmy więc w urzędzie.

- Złożyliśmy deklarację, że drzewa zostaną wymienione i tak się stanie, natomiast w tej chwili rozważamy, czy jednak nie lepiej będzie posadzić je na wiosnę - zapowiada biuro prasowe Ratusza.   - Wtedy jest większa gwarancja, że drzewa się przyjmą, a teraz i tak nie ma liści, więc ze względów estetycznych nie ma to większego znaczenia.

W tej chwili ruszają nasadzenia  na Piłsudskiego. - Na pewno dopilnujemy również Górnej - obiecuje ponownie Ratusz.

Fot. Portal Płock

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE