Reklama

Uroczystości i biegi. Będą utrudnienia w centrum miasta

Opublikowano:
Autor:

Uroczystości i biegi. Będą utrudnienia w centrum miasta  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W weekend obchodzone będzie święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, święto Wojska Polskiego, a także pierwsze uroczystości związane z 100. rocznicą obrony Płocka. W centrum miasta będą pewne utrudnienia w ruchu.

W weekend obchodzone będzie święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, święto Wojska Polskiego, a także pierwsze uroczystości związane z 100. rocznicą obrony Płocka. W centrum miasta będą pewne utrudnienia w ruchu. 

Swoje uroczystości z okazji święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, rocznicy poświęcenia Świątyni Miłosierdzia i Miłości w Płocku oraz 100. rocznicy obrony Płocka przed bolszewikami organizują Mariawici. W sobotę w godzinach 7:00-17:00 zamknięty będzie odcinek ul. Kazimierza Wielkiego od skrzyżowania z ul. Okrzei do skrzyżowania z ul. abp. Nowowiejskiego.

Wieczorem, w godzinach 19:00-22:00, stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit organizuje "V międzynarodowy bieg Obrońców Płocka 1920 r." W związku z tym w tych godzinach tymczasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona na ulicach: Gradowskiego, Mostowa, Misjonarska, Obrońców Warszawy, Kolegialna, Okrzei, Topolowa, Warszawska. Kościuszki. Plac Narutowicza, 1 Maja.

Z kolei w niedzielę 16 sierpnia z Płocka wyruszą kolarze w ramach V etapu wyścigu Tour Bitwa Warszawska 1920. W związku z tym od godz. 11:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu m.in. na pl. Narutowicza oraz na ulicach: Kolegialnej, Sienkiewicza, Nowowiejskiego, Łukasiewicza, Narodowych Sił Zbrojnych, Chopina i Otolińskiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE