Reklama

Upiorna trasa, mrożące krew w żyłach zadania. Znajdą się odważni?

Opublikowano:
Autor:

Upiorna trasa, mrożące krew w żyłach zadania. Znajdą się odważni? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szykują mrożące krew w żyłach zadania i strrrrasznie fajną zabawę w klimacie Halloween. Uwaga! To impreza dla osób o mocnych nerwach.

Szykują mrożące krew w żyłach zadania i strrrrasznie fajną zabawę w klimacie Halloween. Uwaga! To impreza dla osób o mocnych nerwach.

W płockim zoo zachęceni sukcesem zeszłorocznej imprezy, w tym roku zapraszają ponownie do zajrzenia nocą na wybiegi dla zwierząt, odkrywania mrocznych zakątków ogrodu i spotkania zwierząt, na widok których nawet najodważniejsi dostają gęsiej skórki. Uczestnicy tuż po wejściu otrzymają specjalne mapy z zaznaczonymi punktami, które należy odwiedzić. W każdym z tych miejsc – a w większości będzie to teren na co dzień niedostępny dla zwiedzających, będą przygotowane zadania, po wykonaniu których zdobywa się pieczątki. Za zebranie wszystkich pieczątek każdy uczestnik otrzyma od nas niespodziankę. Na wykonanie wszystkich zadań będą dwie godziny.

Mile widziane HALLOWEENOWE przebrania. Uczestnicy wejdą w dwóch turach: godz. 18:30 - 20:30 oraz godz. 21:00 - 23:00.

Sprzedaż biletów na wydarzenie 26 października - wyłącznie poprzez stronę internetową: http://bilety.zoo.plock.pl/ - planują w dwóch transzach:

1) 15 października od godz. 12:00 (po 125 szt. biletów na każdą turę imprezy)
2) 18 października od godz. 12:00 (po 125 szt. biletów na każdą turę imprezy)

Ilość miejsc na to wyjątkowe zwiedzanie ZOO jest ograniczona (po 250 osób w jednej turze). Jedna osoba może zakupić maksymalnie 10 biletów. Bilet kosztuje 30 zł (ulgowy 20 zł). Do korzystania z ulgowych biletów wstępu uprawnione są następujące osoby: uczniowie szkół: podstawowych, dziennych szkół ponadgimnazjalnych i dziennych szkół policealnych, studenci do ukończenia 26 roku życia, emeryci i renciści, inwalidzi, osoby do lat 24 uczęszczające do szkół specjalnych oraz ich opiekunowie, osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym oraz ich opiekunowie, podopieczni z: Placówek Opiekuńczo -Wychowawczych, Domów Opieki, Warsztatów Terapii Zajęciowej,Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej i Zakładów Opiekuńczo –Leczniczych oraz ich opiekunowie, posiadacze „Płockiej Karty Familijnej 3+". Roczne bilety wstępu do ZOO Płock uprawniające klientów do zwiedzania ZOO nie dają prawa do uczestnictwa w „HALLOWEEN w ZOO”, na który obowiązuje odrębna rejestracja poprzez system sprzedaży on-line. Dzieci i młodzież (do lat 18) mogą uczestniczyć w „HALLOWEEN w ZOO” wyłącznie pod opieką rodziców lub innych dorosłych opiekunów.

Regulamin dostępny na stronie: http://www.zoo.plock.pl/40_aktualnosci/605_halloween_w_zoo.html

A jak było w zeszłym roku 28 października sami zobaczcie w naszej fotogalerii...

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE