Reklama

Upalna sobota z Audioriver. Plaża pęka w szwach [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Upalna sobota z Audioriver. Plaża pęka w szwach [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami ostatni dzień Audioriver. Festiwalowicze bawili się dobrze zarówno w piątek jak i sobotę. W dzień nieco odpoczywali, by nocą poddać się kolejnej dawce muzycznego szaleństwa.

Przed nami ostatni dzień Audioriver. Festiwalowicze bawili się dobrze zarówno w piątek jak i sobotę. W dzień nieco odpoczywali, by nocą poddać się kolejnej dawce muzycznego szaleństwa. 

Łącznie stu trzech artystów z całego świata potwierdziło swój udział w Audioriver. Przez trzy dni na dziewięciu scenach grają dla fanów muzyki elektronicznej z całej Polski same gwiazdy, m.in: Amelie Lens, Charly, Claptone,  Deep Depot, Gemini Brothers, Joana, Kuba Otłowski, Lewis Fautzi, Loco Dice, Olivia, Patife.

Na plaży rozstawiło się aż sześć scen, z których trzy są nowe: Burn Stage, Kosmos i True Music Stage. Program Burn Stage od dwóch lat umilał uczestnikom dzienną część festiwalu na płockim rynku, w tym roku "rządzi' nad Wisłą.

Jedna ze scen jest też zlokalizowana na Starym Rynku, gdzie również trwa zabawa. Dwie kolejne sceny pojawiły się pod drzewami parku między ul. Rybaki a Mostową, gdzie na niedzielę przenosi się Audioriver. 

W czasie "audioriverowego" weekendu organizatorzy przygotowali także mnóstwo innych atrakcji: warsztaty, spotkania z muzykami i wystawy, w których każdy ma znaleźć coś dla siebie.

Jak twierdzą uczestnicy "bawią się naprawdę świetnie". Są nastawieni bardzo pozytywnie, nie spotyka się agresji ze strony rozbawionego, wesołego tłumu. Liczy się dla nich dobra zabawa, a tym nastawieniem zarażają wszystkich wokół. Ludzie są życzliwi, spokojni, nie obserwuje się żadnych incydentów, potwierdzają zapytani mieszkańcy.

Oglądajcie piątek Audioriver tutaj i pod linkiem galerii portalu.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji również z gorącej soboty tutaj.

[ZT]4385[/ZT]

[ZT]19796[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE