Reklama

Uniwersytet w Płocku? Tak, ale dla dzieci

Opublikowano:
Autor:

Uniwersytet w Płocku? Tak, ale dla dzieci - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcesz, aby Twoje dziecko odkrywało tajniki nauki, doskonale się przy tym bawiąc? Mazowiecki Uniwersytet Dziecięcy to coś w sam raz dla niego.

Chcesz, aby Twoje dziecko odkrywało tajniki nauki, doskonale się przy tym bawiąc? Mazowiecki Uniwersytet Dziecięcy to coś w sam raz dla niego.

MUD jest projektem działającego w Płocku Stowarzyszenia Inicjatyw Edukacyjnych „Delta” przeznaczonym dla dzieci urodzonych w latach 2000-2007. W roku akademickim 2013/2014 wszystkie zajęcia odbywać się będą w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w soboty, średnio dwa razy w miesiącu. Rozpoczynać się będą zawsze o 11.

– Poprzez ciekawe zajęcia z różnych dziedzin, prowadzone przez najlepszych wykładowców z całej Polski, chcemy pobudzać i rozwijać zainteresowania dzieci w zakresie wykraczającym poza tradycyjne nauczanie szkolne – powiedziała nam Małgorzata Gasik z Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. – Zamierzamy umożliwić im odkrywanie własnych pasji oraz wyjaśniać zasady rządzące światem. Ta wiedza ma pomóc w samodzielnym i swobodnym poruszaniu się we współczesnym świecie.

Aby stać się studentem Mazowieckiego Uniwersytetu Dziecięcego, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie internetowej w zakładce Zapisz się, a następnie wpłacić wymagane opłaty za rok akademicki. Całoroczny koszt to 420 złotych. Mailowy adres kontaktowy to: mud@siedelta.pl

Rok akademicki 2013/2014 zostanie zainaugurowany 12 października wykładem z chemii „Wściekły azot”, który wygłosi Mateusz Stocki. Młody specjalista w dziedzinie chemii był jednym z wykładowców poprzedniego roku akademickiego MUD. Jego „wybuchowy” pokaz naukowy wygrał wśród studentów ankietę „Który wykład podobał Ci się najbardziej?”

Fot. Archiwum MUD

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE