Reklama

Umowy sponsorskie pomiędzy ORLENEM a płockimi klubami niepodpisane. Dlaczego?

Opublikowano:
Autor:

Umowy sponsorskie pomiędzy ORLENEM a płockimi klubami niepodpisane. Dlaczego? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka miesięcy temu Wisła Płock i SPR Wisła Płock ogłosiły, że sponsorami strategicznymi klubów pozostał PKN ORLEN. Na początku listopada stosowne dokumenty nadal nie są jednak podpisane.

Kilka miesięcy temu Wisła Płock i SPR Wisła Płock ogłosiły, że sponsorami strategicznymi klubów pozostał PKN ORLEN. Na początku listopada stosowne dokumenty nadal nie są jednak podpisane. 

Tuż przed początkiem sezonu ogłoszono, że PKN ORLEN nadal pozostanie sponsorem strategicznym sekcji piłki nożnej Wisły Płock, a kilka dni później podobny komunik wydała SPR Wisła Płock. Sęk w tym, że umowy z oboma klubami nie są nadal podpisane, choć logo koncernu widnieje na koszulkach  Dlaczego? 

W Wiśle Płock nie chcieli komentować tej kwestii. 

- To tajemnica handlowa - powiedział nam Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock. 

Wiemy jednak, że umowa obowiązująca w sezonie 2019/20 jest dużo lepsza z finansowego punktu widzenia, niż ta z poprzedniego sezonu. Koncern za osiągnięcie konkretnych celów wypłaci dobre pieniądze. 

Sytuacja podobnie wyglądała w poprzednim roku, kiedy to umowy parafowano na przełomie października i listopada. Biuro prasowe PKN ORLEN potwierdza, że dokumenty nie są podpisane, choć to już tylko kwestia kilku dni. 

-  Uzgodnienia treści kontraktów są zawsze przedmiotem długich negocjacji. W przypadku niektórych zapisów wymagana była nie tylko zgoda przedstawicieli zarządów, ale również właściciela czyli zgoda Prezydenta Miasta Płocka - mówi nam Ireneusz Wypych z biura prasowego ORLENU. 

Jak dodaje, w poniedziałek 4 i wtorek 5 listopada koncern otrzymał od klubów finalne potwierdzenia zapisów kontraktowych. Sprawa powinna zakończyć się w przyszłym tygodniu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE