Reklama

Ulica jest w tragicznym stanie. Co z remontem?

Opublikowano:
Autor:

Ulica jest w tragicznym stanie. Co z remontem? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Coraz więcej ulic jest remontowanych, ale wiele nadal na niego czeka. Jedną z nich jest ul. Stommy. Jeden z naszych czytelników zwrócił uwagę, że trudno się nią przedostać nawet pieszemu. Co zrobić w sytuacji, kiedy jednak prace nie są przewidziane?

Coraz więcej ulic jest remontowanych, ale wiele nadal na niego czeka. Jedną z nich jest ul. Stommy. Jeden z naszych czytelników zwrócił uwagę, że trudno się nią przedostać nawet pieszemu. Co zrobić w sytuacji, kiedy jednak prace nie są przewidziane?

Ul. Stommy to niewielki, jednokierunkowy łącznik pomiędzy ul. Gradowskiego a Misjonarską. - Ulica jest dziurawa, a chodniki zrujnowane. Często zajmują je samochody - ubolewa nasz czytelnik. 

Ul. Stommy nie znalazła się na liście ulic, które w tym roku przejdą remont. Pytanie skierowaliśmy więc do Urzędu Miasta. 

- Nie ma informacji na temat remontu ul. Stommy - wyjaśnił Konrad Kozłowski z zespołu prasowego ratusza. - Jeśli istnieje potrzeba doraźnej interwencji, należy zgłosić się biura interwencji i informacji mieszkańców. Miejski Zarząd Dróg dostanie zlecenie i oceni sytuację. Jeśli będzie taka potrzeba, będzie przeprowadzony doraźny remont. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE