Reklama

Uległ wypadkowi samochodowemu. Połączyli siły, aby mu pomóc

Opublikowano:
Autor:

Uległ wypadkowi samochodowemu. Połączyli siły, aby mu pomóc - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Maciek Koziorowski ma wielu oddanych przyjaciół, którzy chcą mu pomóc po wypadku. Teraz jego bliscy i znajomi organizują akcje charytatywne. Można było okazać wsparcie, a przy tym świetnie bawić się przy muzyce aż do północy.

Maciek Koziorowski ma wielu oddanych przyjaciół, którzy chcą mu pomóc po wypadku. Teraz jego bliscy i znajomi organizują akcje charytatywne. Można było okazać wsparcie, a przy tym świetnie bawić się przy muzyce aż do północy.

Maciek Koziorowski z Drobina miał wypadek samochodowy. Po zdarzeniu, do którego doszło 13 grudnia 2016 roku, stwierdzono uszkodzenie mózgu. Nie obejdzie się bez kosztownego leczenia i długiej rehabilitacji. Wsparli go przyjaciele i kibice piłki nożnej. Postawili sobie jeden cel, aby pomóc Maćkowi wrócić do zdrowia. Zorganizowano turniej charytatywny, aby zebrać fundusze na dalsze leczenie.

[ZT]14328[/ZT]

Ostatnio udało się doprowadzić do koncertu w hali MOSiR w Drobinie w ramach akcji "Do jednej bramki z Maćkiem". Zagrali m. in. Markus P., Eratox, Ellixir, The Brothers, Bayera, Retrace. Zabawa przy tanecznych rymach okazała się przednia i trwała aż do późnych godzin. Dzięki temu udało się zebrać około 19 tys. zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na dalsze leczenie w specjalistycznej klinice w Toruniu.

Zobaczcie galerię z koncertu:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE