Reklama

Uciekł szop Diego. Czy ktoś go widział?

Opublikowano:
Autor:

Uciekł szop Diego. Czy ktoś go widział? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę w nocy ze swojej woliery uciekł szop pracz Diego. To zwierzak hodowlany, nienauczony samodzielności, na wolności czyha na niego mnóstwo niebezpieczeństw. Właściciele Diega proszą o pomoc.

W sobotę w nocy ze swojej woliery uciekł szop pracz Diego. To zwierzak hodowlany, nienauczony samodzielności, na wolności czyha na niego mnóstwo niebezpieczeństw. Właściciele Diega proszą o pomoc.

Niesforny uciekinier już dwukrotnie był bohaterem naszego tekstu - najpierw gdy użyczył swej mordki akcji Antyfutro na Starym Rynku, potem przewinął się naszym tekście o pasji jego pana Michała Nersa, czyli psich zaprzęgów. Teraz szop zaginął - w sobotę w nocy uciekł ze swojego wybiegu przy domu w podpłockim Cekanowie (gm. Słupno) i gdzieś się samotnie wałęsa. - Diego to szop hodowlany, więc na wolności jest w dużym niebezpieczeństwie, może się mu coś stać - martwi się Michał Ners i prosi o pomoc.

Zwierzak nie jest agresywny, nie atakuje ludzi ani zwierząt, ale może być zestresowany i wystraszony. Jego właściciele proszą - jeśli widzieliście Diega albo coś o nim słyszeliście, nie starajcie się go złapać na własną rękę, ale natychmiast dajcie znać właścicielom pod numerem tel. 507-622-833 lub 501-124-122.

O szopie pisaliśmy tutaj:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE