Reklama

Tymczasowo uruchomią dwukierunkowy przejazd ul. Tysiąclecia

Opublikowano:
Autor:

Tymczasowo uruchomią dwukierunkowy przejazd ul. Tysiąclecia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uwaga! Przejazd stanie się możliwy tylko przez kilka dni i ma dotyczyć autobusów linii specjalnych uruchomionych przy okazji Wszystkich Świętych. Poza autobusami ul. Tysiąclecia będą mogli jeździć samochodami wyłącznie mieszkańcy.

Uwaga! Przejazd stanie się możliwy tylko przez kilka dni i ma dotyczyć autobusów linii specjalnych uruchomionych przy okazji Wszystkich Świętych. Poza autobusami ul. Tysiąclecia będą mogli jeździć samochodami wyłącznie mieszkańcy.

W środę 30 października tymczasowo, na pięć dni - zostanie uruchomiony dwukierunkowy przejazd ul. Tysiąclecia, na odcinku od skrzyżowania z ul. Łukasiewicza do skrzyżowania z ul. Przemysłową dla autobusów Komunikacji Miejskiej (poza nimi jeździć tu mogą jedynie mieszkańcy).

Linie, które kursowały ul. Tysiąclecia przed rozpoczęciem prac remontowych nie wracają w tych dniach na swoje stare trasy, zostają na objazdach. Ul. Tysiąclecia przejadą autobusy linii specjalnych 71 i 75 dowożące pasażerów na cmentarze. Zatrzymywać się będą przy przystankach nowo utworzonych (w kierunku ul. Bielskiej), jak i dotychczas istniejących (w kierunku Winiar), a także przy przystankach zastępczych na ul. Przemysłowej (przy galerii Mosty oraz przy skrzyżowaniu z ul. Gawareckiego).

Autobusy będą mogły tamtędy jeździć do 3 listopada, po tej dacie drogowcy przywrócą ograniczenia sprzed 30 października.

[ZT]23895[/ZT]
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE