Reklama

Tymczasowa zmiana trasy autobusów na kilku liniach

Opublikowano:
Autor:

Tymczasowa zmiana trasy autobusów na kilku liniach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komunikacja Miejska informuje pasażerów, że w związku z utrudnieniami w ruchu spowodowanymi przebudową ulicy Harcerskiej od soboty 10 czerwca 2017 r. do odwołania autobusy linii 3 oraz 35, 37, N1 i N3 (tylko na kursach do / z Borowiczek) w obydwu kierunkach będą skierowane na trasę objazdową. Zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza.

Komunikacja Miejska informuje pasażerów, że w związku z utrudnieniami w ruchu spowodowanymi przebudową ulicy Harcerskiej od soboty 10 czerwca 2017 r. do odwołania autobusy linii 3 oraz 35, 37, N1 i N3 (tylko na kursach do / z Borowiczek) w obydwu kierunkach będą skierowane na trasę objazdową. Zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza.

Autobusy linii 3 oraz 3537N1 i N3 przejadą od soboty ulicami Mazura – Gościniec – ks. Niedzielaka – Grabówka – Korczaka (zatrzymają się na wszystkich przystankach po trasie przejazdu) z pominięciem przystanków: Imielnica, Kasztanowa, Sielska, Liściasta i Młyńska. 

Uruchomiona zostanie linia komunikacji zastępczej x3 na trasie: Czwartaków (przystanek linii 3 w kierunku Borowiczek) – Jana Pawła II – Wyszogrodzka – Harcerska (koniec i początek trasy przy przystanku Sielska, w dni powszednie wybrane kursy dalej do / z przystanku Młyńska); z powrotem: Harcerska – Wyszogrodzka – Jana Pawła II – Czwartaków (przystanek linii 3 w kierunku centrum). Jednocześnie na odcinku Winiary – Czwartaków autobusy linii 3 kursować będą według dotychczasowego rozkładu jazdy.

Rozkład jazdy linii 3, 35, 37, N1, N3 i x3 są dostępne na stronie Komunikacji Miejskiej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE