Reklama

Tylko dzisiaj. Czekają karnety, wejściówki

Opublikowano:
Autor:

Tylko dzisiaj. Czekają karnety, wejściówki  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Warto w czwartek przejść się do bileterii POKiS-u po darmowe i ostatnie już wejściówki na dzisiejsze spotkanie autorskie połączone z koncertem Farben Lehre. Ale to nie wszystko. Dla fanów muzyki reggae rano uruchomiono jednodniową sprzedaż karnetów na dwa festiwale, płocki Reggaeland oraz Ostróda Reggae Festival w specjalnej cenie.

Warto w czwartek przejść się do bileterii POKiS-u po darmowe i ostatnie już wejściówki na dzisiejsze spotkanie autorskie połączone z koncertem Farben Lehre. Ale to nie wszystko. Dla fanów muzyki reggae rano uruchomiono jednodniową sprzedaż karnetów na dwa festiwale, płocki Reggaeland oraz Ostróda Reggae Festival w specjalnej cenie.

Drzwi bileterii Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki przy ul. Tumskiej 9a będą dzisiaj otwarte do godziny 20.00. Argumenty za jej odwiedzeniem są dwa. Pierwszy, do rozważenia przede wszystkim przez fanów jamajskich rytmów, dotyczy zakupu kolekcjonerskiego karnetu na dwa festiwale, Reggaeland oraz Ostróda Reggae Festival. Za taki karnet zapłacimy 160 zł, czyli o 40 zł mniej niż w przypadku nabycia dwóch oddzielnych biletów. Karnety można było już zakupić podczas koncertów „Together znaczy razem” we Wrocławiu i w stolicy. W Płocku będziemy mieli okazję tylko dziś, 23 kwietnia.

Drugi powód, dla którego warto odwiedzić akurat dzisiaj siedzibę POKiS-u, to koncert Farben Lehre wraz z promocją biografii zespołu „Bez pokory”. Początek o godzinie 19.00. Wcześniej trzeba zaopatrzyć się w bezpłatną wejściówkę. Jeśli ktoś jest zainteresowany, polecamy czym prędzej skontaktować się z bileterią POKiS-u.

Czytaj więcej:

Fot. POKiS

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE