Reklama

Tydzień przedsiębiorczości w Mazowieckiej Uczelni Publicznej. Tym razem on-line

Opublikowano:
Autor:

Tydzień przedsiębiorczości w Mazowieckiej Uczelni Publicznej. Tym razem on-line - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mazowiecka Uczenia Publiczna w Płocku już po raz ósmy włączyła się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Hasło tegorocznej edycji to „Pracuję w sieci”. I taka będzie to edycja - w sieci.

Mazowiecka Uczenia Publiczna w Płocku już po raz ósmy włączyła się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Hasło tegorocznej edycji to "Pracuję w sieci". I taka będzie to edycja - w sieci.

Wydarzanie rozpoczyna się już w najbliższy wtorek, 17 listopada. O godzinie 10 wystartuje transmisja, która zostanie udostępniona na kanale YouTube uczelni. Jak przekonują w Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku, hasło "Pracuję w sieci" ma podwójne znaczenie, ponieważ odnosi się nie tylko do biznesu w szeroko pojętym Internecie, ale też do wzajemnych kontaktów międzyludzkich.

- Do udziału zaprosiliśmy specjalistów od e-commerce, przedsiębiorców, a przede wszystkim studentów Uczelni - podaje dr Agnieszka Grażul-Luft, prorektor ds. studenckich i dydaktyki Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku. - Wydarzenie zostanie zrealizowane całkowicie w formule online, z użyciem nowoczesnych rozwiązań audiowizualnych, co ma podkreślić, że dla naszej Uczelni "nowa rzeczywistość" nie jest żadną przeszkodą w działaniu. Studio konferencji zlokalizowane zostanie w budynku przy ul. Gałczyńskiego, ale kontakt z wszystkimi prelegentami odbędzie się za pośrednictwem Internetu - dodaje. 

Gościem specjalnym będzie Michał Pieprzak, specjalista e-commerce, autor popularnego bloga "Ekomersiak". To człowiek, który zrezygnował z pracy w korporacji na rzecz własnej działalności. O sprzedaży w Internecie wie prawie wszystko

W drugim panelu głos zabiorą przedsiębiorcy: Michał Drelich, który w 2020 roku zorganizował jedyną lekkoatletyczną imprezę rangi mistrzostw świata. W trakcie wystąpienia opowie o tym, jak można połączyć sport z Internetem, w dodatku w dobie COVID19. Kolejny prelegent to  Łukasz Kołodziejski, właściciel jednej z płockich restauracji.

Zaplanowano także warsztaty ze specjalistą. Dr Bartosz Sobotka, dyrektor ds. Rozwoju Syntea SA poprowadzi, zajęcia on-line na temat sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Głos zabiorą także studenci i absolwenci uczelni, którzy swoją karierę zawodową rozpoczęli bardzo wcześnie. 

W trakcie wszystkich wystąpień uczestnicy mogą zadawać prelegentom pytania na czacie. Wydarzenie jest bezpłatne i ogólnodostępne. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE