Reklama

Twoja firma ucierpiała z powodu wirusa? Może pomóc Unia

Opublikowano:
Autor:

Twoja firma ucierpiała z powodu wirusa? Może pomóc Unia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na bezpłatne spotkanie z cyklu Business Meeting, które odbędzie się w formule online, w połowie października zaprasza Izba Gospodarcza Regionu Płockiego.

Na bezpłatne spotkanie z cyklu Business Meeting, które odbędzie się w formule online, w połowie października zaprasza Izba Gospodarcza Regionu Płockiego.

Business Meeting to nowa propozycja IGRP. Jeśli chcesz podzielić się swoimi sukcesami, wymienić poglądy, poznać nowych ludzi, poznać bliżej członków IGRP, ich firmę, pracę i usługi, szukasz kontaktów, potrzebujesz inspiracji, potrzebujesz pomocy dla swojej firmy lub po prostu chcesz spędzić czas w biznesowym towarzystwie - to jest propozycja właśnie dla ciebie.

Business Meeting  zaplanowano w formule on-line 15 października o godz. 9. Zaproszono na nie przedstawicieli Banku Gospodarstwa Krajowego. Tematem prezentacji  będzie pakiet pomocy BGK dla firm dotkniętych skutkami pandemii Covid-19. Mowa będzie m.in. o roli BGK w rozwiązaniach tarczy antykryzysowej, o instrumentach wsparcia dla MŚP uraz środkach unijnych w walce ze skutkami kryzysu dotykającego MŚP.

Zapisy na spotkanie: mailowo: biuro@igrp.com.pl, tel.: 508 591 408. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE