Reklama

Twój problem - nasza folia! Czyli jak rozwiązać problem z wyświetlaczem telefonu?

Opublikowano:
Autor:

Twój problem - nasza folia! Czyli jak rozwiązać problem z wyświetlaczem telefonu? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ekran każdego dzisiejszego telefonu to jego najistotniejsza i najczulsza część. Jest on poddawany dużym naciskom, obciążeniom, a uszkodzenia i zarysowania są niejako nieuniknione. Domorośli elektronicy i specjaliści proponują różne przedziwne rozwiązania dotyczące ochrony tej delikatnej części, jednak prawda jest taka, że najprostsze i najbardziej oczywiste rozwiązania są najlepsze. Jednym z takowych jest po prostu folia ochronna. Ten prosty element ma dziś wiele rodzajów, a my przedstawimy kilka z nich.

Ekran każdego dzisiejszego telefonu to jego najistotniejsza i najczulsza część. Jest on poddawany dużym naciskom, obciążeniom, a uszkodzenia i zarysowania są niejako nieuniknione. Domorośli elektronicy i specjaliści proponują różne przedziwne rozwiązania dotyczące ochrony tej delikatnej części, jednak prawda jest taka, że najprostsze i najbardziej oczywiste rozwiązania są najlepsze. Jednym z takowych jest po prostu folia ochronna. Ten prosty element ma dziś wiele rodzajów, a my przedstawimy kilka z nich.

… i że nie upuszczę Cię aż do śmierci

Wypadający telefon za kilka tysięcy złotych to nocny koszmar wielu użytkowników urządzeń typu iPhone. Jednak i na to znalazła się już rada. W dobrych sklepach internetowych, na przykład pancernik.eu, nabyć można folię 3mk Flexible Glass 3D high-Grip, która charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością (nawet 7H). Jednakże, jej najlepszą cechą jest system high-grip, czyli sposób wykonania zapewniający bardzo dużą przyczepność do ręki. System stanowi połączenie folii oraz szkła w technologii Full-form, dzięki której chroniona jest praktycznie cała powierzchnia urządzenia.

Właściwości uzdrawiające

A co, jeśli powiem Ci, że Twój telefon może sam redukować rysy, które się na nim pojawią? To nie jest anegdotka rodem z „Matrixa” – taka funkcje już istnieje ! Dostępna jest na przykład w modelu 3mk Flexible Glass 3D Matte Coat. Produkt ten odznacza się bardzo niewielką grubością (jedynie 0, 2mm) a także tym, że zwiększa pierwotną wytrzymałość ekranu, aż o 2,5 razy. Wspomniana funkcja „samo uzdrawiania” się to nic innego, jak technologia Self-Heal, która pozwala na regenerację niewielkich uszkodzeń i rys. Jest to idealne rozwiązanie pozwalające przedłużyć dobry wygląd naszych urządzeń. Oprócz tego, urządzenie również zaprojektowane jest tak, by utrudniać wyślizgnięcie się naszej „dziesiątki” z ręki. Taka folia iPhone X z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Ważny towar, jak i dostawca

Każdy szanujący się producent powie, że jego wyroby można znaleźć jedynie w najlepszych sklepach. Prawda jest jednak taka, że odpowiedzialność za znalezienie solidnego, godnego zaufania dostawcy spoczywa na naszych barkach. Warto wybierać sklepy działające od dawna w sieci i wyróżniające się wieloma pozytywnymi opiniami od klientów, doskonałym przykładem jest pancernik.eu. Wybierając pewnego sprzedawcę mamy pewność, że otrzymany produkt będzie najwyższej jakości, a transakcja przebiegnie błyskawicznie. Ponadto czołowi sprzedawcy służą zawsze swoją pomocą przy wyborze rozwiązań dostosowanych do potrzeb konkretnego klienta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE