Reklama

TV Republika chwali prezydenta Płocka

Opublikowano:
Autor:

TV Republika chwali prezydenta Płocka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Życzę wszystkim szkołom takiej dyrekcji i wszystkim urzędom takiego prezydenta - tymi słowami swój program finansowany przez Orlen w Telewizji Republika zakończyła prowadząca Dominika Figurska. Jak miło!

- Życzę wszystkim szkołom takiej dyrekcji i wszystkim urzędom takiego prezydenta - tymi słowami swój program finansowany przez Orlen w Telewizji Republika zakończyła prowadząca Dominika Figurska. Jak miło!

Rozmowę w TV Republika prezydentowi Płocka Andrzejowi Nowakowskiemu i wicedyrektorce Szkoły Podstawowej nr 23 zapewniło przekazanie uczniom podstawówki 180 tabletów.  Jak już pisaliśmy, sprzęt podarowali dzieciom Urząd Miasta i Orlen, by odciążyć dziecięce barki - w dosłownym znaczeniu. W ramach akcji „Lekki plecak” Aldona Fijałkowska, wicedyrektorka podstawówki na płockich Podolszycach wymyśliła, a potem przekonała sponsorów, by podręczniki zastąpić tabletami, do których wgrano elektroniczne wersje książek, co pozwoliło odchudzić tornistry o kilka ładnych kilogramów.

Właśnie o tym rozmawiano w programie Dominiki Figurskiej. Do udziału w dyskusji zaproszono także uczennicę SP 23, Weronikę Piecką i jej mamę.

Republika chwali prezydenta, Orlen za to płaci

- Życzę wszystkim szkołom takiej dyrekcji i wszystkim urzędom takiego prezydenta - entuzjastycznie zakończyła program Dominika Figurska.

Jeszcze sympatyczniejszy jest jednak fakt, że sponsorem całego programu telewizyjnego był... PKN Orlen. Koniec końców wyszło więc na to, że koncern chwali się prezydentem Płocka!

Przyznajemy bez kpiny - bardzo nas to cieszy! Mamy nadzieję, że program w Republice czy inny miły gest, jakim było wspólne zdjęcie, do którego ustawili się przedstawiciele ONR, PiS i Nowoczesnej podczas obchodów Czerwca 1976, to nie wpadki, za które ktoś dostał burę, ale wstęp do zakopywania toporu wojennego. Nie od dziś wiadomo bowiem, że zgoda buduje, niezgoda rujnuje!

Oto link do programu:

O tabletach pisaliśmy tutaj:

Zrzuty z ekranu programu Republika i wspólne zdjęcie przedstawicieli ONR, Nowoczesnej i  PiS podczas obchodów rocznicy Czerwca 1976, fot. Jan Waćkowski

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE