Reklama

Trzy wypadki. Dwie osoby nie żyją

Opublikowano:
Autor:

Trzy wypadki. Dwie osoby nie żyją - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Śmiertelny wypadek w Karwosiekach, tragedie w Nowym Miszewie i Grodkowie - to smutny bilans minionego weekendu na drogach w powiecie płockim.

Śmiertelny wypadek w Karwosiekach, tragedie w Nowym Miszewie i Grodkowie - to smutny bilans minionego weekendu na drogach w powiecie płockim.

Poza opisywanymi już przez nas piątkowymi zdarzeniami drogowymi w Karwosiekach, gdzie zginęła kobieta i Nowym Miszewie, w którym audi przejechało po leżącym mężczyźnie (policja nie ma na razie informacji o stanie jego zdrowia), w sobotę doszło do jeszcze jednego wypadku. Jak informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, tragiczne zdarzenie miało miejsce w Grodkowie w gminie Wyszogród. Kierowca nissana terano z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do szpitala odwieziono zarówno jego, jak i dwóch pasażerów auta. Niestety, jeden z pasażerów zmarł w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń.

Na płockich i podpłockich drogach nie brakowało też mniej poważnych zdarzeń drogowych - łącznie przez cały weekend policjanci odnotowali 13 kolizji w Płocku i 10 w powiecie. Zatrzymali też pięciu nietrzeźwych kierowców.

- Niestety, coraz lepsza pogoda i związane z nią warunki na drogach łączą się ze zwiększoną liczbą zdarzeń drogowych - kierowcy są mniej ostrożni, rozwijają nadmierną prędkość, a od tego już tylko krok do wypadku - ostrzega rzecznik płockiej policji.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE