Reklama

Trzy osoby zaginęły. Może kogoś widziałeś?

Opublikowano:
Autor:

Trzy osoby zaginęły. Może kogoś widziałeś? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocka policja dwóch zaginionych mężczyzn - 46-letniego płocczanina Andrzeja Jagodzińskiego i 26-letniego Marcina Bidzińskiego ze Srebrnej. Trzecia z zaginionych osób - 17-letnia płocczanka już się odnalazła.

Płocka policja dwóch zaginionych mężczyzn - 46-letniego płocczanina Andrzeja Jagodzińskiego i 26-letniego Marcina Bidzińskiego ze Srebrnej. Trzecia z zaginionych osób - 17-letnia płocczanka już się odnalazła.

O wszystkich zaginięciach poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. Wśród zaginionych była 17-latka, na szczęście dziewczyna już cała i zdrowa wróciła do domu w piątek. Policja wciąż szuka jeszcze dwóch zaginionych mężczyzn.

Jak podaje rzecznik płockiej komendy, 46-letni Andrzej Jagodziński z Płocka, w piątek 25 lipca, wyszedł z wynajmowanego mieszkania w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej i słuch po nim zaginął.

Za policją podajemy rysopis zaginionego Andrzeja Jagodzińskiego: wzrost 180 cm, waga ok. 80kg, normalna budowa ciała, włosy siwe, twarz owalna, oczy koloru zielonego, uzębienie pełne.  W chwili zaginięcia miał na sobie błękitną koszulkę na krótki rękaw, spodenki koloru niebieskiego, skarpetki siwe, klapki koloru czarnego.

Ktokolwiek widział Andrzeja Jagodzińskiego albo wie coś o miejscu jego pobytu powinien kontakt z Komendą Miejską Policji pod nr tel. 24 266 15 66; 24 266 16 00; 24 266 16 01 lub pod bezpłatnym alarmowym numerem 997.

Znaku życia od dawna nie dał też 26-letni Marcin Bidziński ze Srebrnej, którego szukają policjanci z  posterunku w Starej Białej.  Mężczyzna wyszedł z domu 16 lipca około 13.00. Mówił, że jedzie do pracy w Ciechocinku. Otatni kontakt rodzina miała z nim 22 lipca - mówił, że jest w Warszawie i wróci do domu nazajutrz, 23 lipca. Od tego momentu ślad po nim zaginął 0 nie odbiera telefonu, nie dzwoni, nikt nie wie, gdzie jest.

Za policją podajemy rysopis zaginionego: wzrost ok. 170 cm. waga ok. 65 kg. szczupła budowa ciała, ogolona głowa, oczy niebieskie, widoczne ubytki uzębienia.  Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w czarną koszulkę na krótki rękaw z niebieskimi wstawkami na rękawach i w dolnej części, jasnoniebieskie spodnie dżinsowe, białe skarpety, buty typu adidas czarne, zniszczone.  Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 997 lub z Posterunkiem Policji w Starej Białej tel. 24 266 14 96.

Na zdjęciach: Andrzej Jagodziński, Marcin Bidziński


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE