Reklama

Trzy auta zderzyły się przed rondem [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Trzy auta zderzyły się przed rondem [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do zderzenia doszło ok. 13.35 na Trasie ks. J. Popiełuszki przed rondem Wojska Polskiego. Do szpitala została odwieziona pasażerka jednego z aut. Pas w stronę miasta jest zablokowany, ale utrudnienia nie są duże.

Do zderzenia doszło ok. 13.35 na Trasie ks. J. Popiełuszki przed rondem Wojska Polskiego. Do szpitala została odwieziona pasażerka jednego z aut. Pas w stronę miasta jest zablokowany, ale utrudnienia nie są duże.

Trzy auta zderzyły się ok. 13.30 mniej więcej na wysokości Centrum Graniczna. Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika płockiej policji, Krzysztofa Piaska, wstępne ustalenia policjantów, którzy podobnie jak pogotowie ratunkowe i straż pożarna są na miejscu, wskazują, że wina za zdarzenie spoczywa na 77-letnim płocczaninie w volkswagenie vento, który nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i nie zdążył wyhamować przed stojącym w korku citroenem C3, którym kierował 51-latek z Gostynina. Citroen siłą uderzenia wpadł następnie na stojącego przed nim citroena xantia, kierowanego przez 36-letnią płocczankę.

- Kierowcom nic się nie stało, ale do szpitala przewieziono pasażerkę z citroena C3, w tej chwili cały czas trwają jeszcze jej badania - relacjonuje rzecznik płockiej policji.

W zależności od tego, jak poważne okażą się obrażenia pasażerki auta, zdarzenie zostanie zakwalifikowane albo jako kolizja, albo wypadek. W tej chwili jeden pas w stronę ronda Wojska Polskiego jest zablokowany, ale nie ma tam specjalnych utrudnień.

Fot. Czytelnik

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE