Reklama

Trzeci dzień Audioriver. Sekret ujawniony

Opublikowano:
Autor:

Trzeci dzień Audioriver. Sekret ujawniony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizatorzy Audioriver ujawnili lokalizację trzeciego dnia imprezy. W zeszłym roku kolorowa oprawa z zawieszonych parasolek zasłaniała niebo nad ogródkiem MZOS-u. Teraz fani elektronicznych dźwięków udadzą się w niedzielne przedpołudnie do parku i na schody w pobliżu zabytkowego kościoła i pomnika.

Organizatorzy Audioriver ujawnili lokalizację trzeciego dnia imprezy. W zeszłym roku kolorowa oprawa z zawieszonych parasolek zasłaniała niebo nad ogródkiem MZOS-u. Teraz fani elektronicznych dźwięków udadzą się w niedzielne przedpołudnie do parku i na schody w pobliżu zabytkowego kościoła i pomnika.

Zabawę w trakcie trzeciego dnia festiwalu Audioriver postanowiono urządzić w parku rozciągającym się między ul. Mostową a ul. Rybaki (z wejściem od ul. Mostowej). W grę wchodzą schody za pomnikiem Broniewskiego i tereny zielone w ich pobliżu. Park na czas trwania imprezy zostanie wyłączny dla innych mieszkańców za zgodą Ratusza.

– Rozstawimy dwie sceny – opowiada Łukasz Napora, rzecznik prasowy Audioriver. – Pierwszą u podnóża schodów. Tak, aby ludzie mogli na nich tańczyć, natomiast drugą usytuujemy głębiej w parku. Zabawa zacznie się o godzinie 11.00 i skończy o 21.00.

Organizatorzy już szykują dodatkową pulę stu wejściówek na imprezę do nabycia przy bramce. W tym przypadku przy zakupie obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

– Co roku zamierzamy organizować Sun/Day w innym miejscu – kontynuuje Napora. – Akurat teraz spodobała nam się taka lokalizacja i wystąpiliśmy do Ratusza o zgodę. Wszystkich formalności już dopełniliśmy – dodaje.

W tym roku festiwal obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Pierwsze koncerty zaczynają się w piątek, 24 lipca i potrwają do niedzieli, 26 lipca.

Fot. Karolina Burzyńska / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE