Reklama

Trwają zapisy na półkolonie dla dzieci

Opublikowano:
Autor:

Trwają zapisy na półkolonie dla dzieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają zapisy na bezpłatne półkolonie piłkarskie, które odbędą się w lipcu na stadionie Wisły Płock. Poza treningami i piłkarskimi i spotkaniami z zawodnikami zaplanowano również inne ciekawe zajęcia.

Trwają zapisy na bezpłatne półkolonie piłkarskie, które odbędą się w lipcu na stadionie Wisły Płock. Poza treningami i piłkarskimi i spotkaniami z zawodnikami zaplanowano również inne ciekawe zajęcia.

Wakacyjne półkolonie dla 400 młodych piłkarzy organizują wspólnie Orlen, Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock i Fundacja Orlen Dar Serca. Organizatorzy zapraszają chłopców i dziewczęta w wieku 7 – 15 lat na bezpłatne sześciodniowe turnusy. Treningi będą odbywać się na obiektach piłkarskich Wisły Płock przy ulicy Łukasiewicza 34. W ramach projektu zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, poznają podstawowe zagadnienia techniki i taktyki piłki nożnej, prowadzone w formie gier i zabaw ruchowych przez trenerów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Poza treningami piłkarskimi przewidziane są także dodatkowe atrakcje zależne od pogody jak np.: wizyta w płockim zoo, zabawy w parku linowym lub Happy Parku w Stróżewku, zajęcia na basenie, turniej plażowej piłki nożnej nad zalewem Sobótka, spotkanie z piłkarzami Wisły Płock.

Półkolonie odbędą się w lipcu, ale rekrutacja potrwa do 21 czerwca 2016 r. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej ssm.wisla.plock.pl. Formularze można odbierać również w biurze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku (budynek główny, I piętro) od poniedziałku do piątku, w godz. 8.30 – 15.30.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem zgłoszenia dziecka jest wypełnienie deklaracji udziału i dostarczenie jej w terminie: 7-21 czerwca br. do biura SSM Wisła Płock (09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 34, budynek główny, I piętro) lub przesłanie skanu na adres mailowy: [email protected]

Wąptliwości: od siódmego roku życia czy od ósmego? 

W dzisiejszej informacji prasowej za biurem prasowym Orlenu podaliśmy, że do udziału w półkoloniach zaproszone mogą czuć się dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Niedługo później nasza czytelniczka zwróciła uwagę, że to nie do końca ścisła informacja, bo - jak się dowiedziała - jej dziecko urodzone w 2009 roku nie może się zakwalifikować do udziału w zajęciach.

O wyjaśnienia poprosiliśmy w Orlenie. Oto odpowiedź biura prasowego: "Rekrutacja uczestników do udziału w poszczególnych grupach oraz terminach odbywa się zgodnie z określonymi przedziałami wiekowymi. Zasady te zostały zamieszczone w deklaracji udziału dziecka oraz na stronie Internetowej SSM Wisła Płock, gdzie poszczególne roczniki - począwszy od 2000 a skończywszy na 2008 - zostały przypisane do konkretnych terminów półkolonii. W ogłoszeniu dotyczącym organizacji półkolonii użyto przedziału wiekowego 7 – 15 lat, mając na uwadze to, iż nie wszystkie dzieci urodzone w 2008 r. mają już skończone 8 lat".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE