Reklama

Trwają zapisy do Międzyszkolnej Ligi eSportowej

Opublikowano:
Autor:

Trwają zapisy do Międzyszkolnej Ligi eSportowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Płocku powstaje liga sportów elektronicznych. W pierwszym sezonie drużyny rywalizować będą w grze Counter-Strike: Global Offensive. Partnerem rozgrywek jest Wisła Płock eSports. Zapisy potrwają do połowy lutego.

W Płocku powstaje liga sportów elektronicznych. W pierwszym sezonie drużyny rywalizować będą w grze Counter-Strike: Global Offensive. Partnerem rozgrywek jest Wisła Płock eSports. Zapisy potrwają do połowy lutego.

W rozgrywkach może wziąć każda szkoła ponadgimnazjalna w Płocku i okolicach (do 40 kilometrów). Drużyna musi składać się z pięciu graczy i trenera/opiekuna. Gracze, którzy nie ukończyli jeszcze 18 lat, są zobowiązani dostarczyć zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.

Wszyscy zawodnicy z zespołu muszą uczyć się w tej samej szkole.

- To liga międzyszkolna, dlatego zależy nam na reprezentacjach placówek - powiedział nam jeden z organizatorów. - Ważna dla nas jest też zgoda dyrektorów szkół na udział drużyny w takim przedsięwzięciu, dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z wyżej wymienionymi.

Liga będzie składać się z maksymalnie 16 zespołów. Cztery najlepsze piątki zagrają finały LAN w jednej z płockich galerii. Organizatorzy zapewniają, że jest o co walczyć, a informacje o nagrodach zostaną podane przed rozpoczęciem rozgrywek.

Zapisy trwają do połowy lutego, drużynę można zgłosić na www.pmle.pl, więcej informacji znajduje się na Facebooku Międzyszkolna Liga Esportowa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE