Reklama

Trwają prace obok dworca. Co tam będzie?

Opublikowano:
Autor:

Trwają prace obok dworca. Co tam będzie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilkunastu dni trwają prace nieopodal dworca kolejowego, tam, gdzie kiedyś był biurowiec Ruchu. Co tam teraz będzie?

Od kilkunastu dni trwają prace nieopodal dworca kolejowego, tam, gdzie kiedyś był biurowiec Ruchu. Co tam teraz będzie?

Mowa o terenie nieopodal dworca PKP, vis a vis ulicy Północnej. Przed laty było tam przedszkole, potem biurowiec, w którym mieścił się płocki oddział Ruchu, a teraz właśnie trwają prace rozbiórkowe znajdujących się na działce budynków.

Jak się dowiedzieliśmy, Ruch wystawił nieruchomość na sprzedaż i znalazł się chętny na działkę o powierzchni blisko 8 tys. m kw.  Na razie trwa tam jedynie rozbiórka starych budynków, ale z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że nowy właściciel terenu, spółka Frapo Invest z Konina, która jest udziałowcem w polskiej sieci Polomarket, nie wyklucza  wybudowania tam sklepu tej sieci.

Jak już pisaliśmy, Polomarkety zniknęły z Płocka na początku tego roku. Był to efekt rozłamu wśród właścicieli spółki - Market-Detal, jeden z udziałowców tworzących sieć Polomarket, odłączyła się od wspólnego biznesu i utworzyła nowy. Razem z nią od sieci oddzieliło się ponad 160 sklepów, w tym wszystkie płockie. Szyldy Polomarket zamieniono na Milę.

Fot. Portal Płock

Czytaj też:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE