Reklama

Trwają poszukiwania nastolatki. Trop prowadzi nad Wisłę

Opublikowano:
Autor:

Trwają poszukiwania nastolatki. Trop prowadzi nad Wisłę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa akcja poszukiwawcza zaginionej 17-letniej Dominiki Paćkowskiej. Dziewczyna wyszła z domu w piątek ok. 8:20.

Trwa akcja poszukiwawcza zaginionej 17-letniej Dominiki Paćkowskiej. Dziewczyna wyszła z domu w piątek ok. 8:20 na Stanisławówkę. 

Dominika wyszła z domu rano z zamiarem pójścia do kościoła św. Stanisława Kostki. Według informacji policjantów, nastolatka nigdy tam jednak nie dotarła. Po prześledzeniu nagrań z monitoringu funkcjonariusze ustalili, że dziewczyna była widziana w pobliżu mostu im. Legionów Piłsudskiego. O akcji poszukiwawczej nad Wisłą jako pierwsza poinformowała płocka Gazeta Wyborcza na swoim profilu na portalu społecznościowym. 

- Sprawdzamy te ustalenia. Poszukiwania nad rzeką rozpoczęły się w sobotę o 12:45. Biorą w nich udział cztery łodzie strażackie oraz helikopter - poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. 

Rysopis zaginionej podaliśmy tutaj:

[ZT]15117[/ZT]

W poszukiwaniach biorą również udział strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Duninowie, którzy  z wykorzystaniem łodzi motorowej przeszukują teren Zalewu Włocławskiego na odcinku Soczewka-Nowa Wieś. 

 

Fot. Czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE