Reklama

Trwają poszukiwania mężczyzny. Skoczył do wody

Opublikowano:
Autor:

Trwają poszukiwania mężczyzny. Skoczył do wody - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Służby ratunkowe poszukują młodego mężczyzny, który wyskoczył z roweru wodnego i nie wypłynął już na powierzchnię. Działania prowadzi kilka jednostek straży.

Służby ratunkowe poszukują młodego mężczyzny, który wyskoczył z roweru wodnego i nie wypłynął już na powierzchnię. Działania prowadzi kilka jednostek straży.

Jak podaje portal Teraz Gąbin, tragiczne wydarzenie miało miejsce w sobotę, około godziny 13:50 w miejscowości Koszelówka - na Jeziorze Zdworskim. 20-latek, mieszkaniec Małej Wsi w powiecie płockim skoczył do wody i nie wypłynął. Na miejsce skierowano dwie łodzie strażaków z Gąbina, łódź Państwowej Straży Pożarnej z Płocka oraz grupę wodno-nurkową. Byli też ratownicy medyczni i policja.

Do akcji włączyli się płetwonurkowie, którzy przeszukiwali dno jeziora w wyznaczonym terenie. Na teren działań przybyła specjalistyczna grupa wodno-nurkowa z Warszawy, która na swoim wyposażeniu posiada sonar do poszukiwań osób pod wodą. Do akcji skierowano kolejne łodzie strażackie z OSP Łąck i OSP Dobrzyków.

Akcja poszukiwawcza trwała do wieczora. Niestety mężczyzny nie udało się odnaleźć. Poszukiwania prawdopodobnie będą wznawiane.

Aktualizacja: godz. 12:06

- Cały czas trwają poszukiwania - informuje Krzysztof Piasek, rzecznik Komendy Miejskiej Policji. - Na miejscu są służby ratunkowe. Niestety, na chwilę obecną nic więcej nie możemy powiedzieć.

O sprawie będziemy informować.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE