Reklama

Trwa wielka kwesta w Orlen Arenie. Już ponad 77 tysięcy!

Opublikowano:
Autor:

Trwa wielka kwesta w Orlen Arenie. Już ponad 77 tysięcy!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od rana w Orlen Arenie trwa 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a na płocczan w czeka mnóstwo atrakcji. Mieszkańcy chętnie wrzucają pieniądze do puszek, a do 16:00 zebrano 77 100,53 złotych.

Od rana w Orlen Arenie trwa 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a na płocczan w czeka mnóstwo atrakcji. Mieszkańcy chętnie wrzucają pieniądze do puszek, a do 16:00 zebrano 77 100,53 złotych. 

Wielkie kwestowanie zaczęło się w zasadzie już w piątek, kiedy to charakterystyczne puszki można było zobaczyć na koncercie Płockiej Orkiestry Symfonicznej. Niedziela 13 stycznia jest niehandlowa, więc w galeriach handlowych zbiórki trwały w sobotę. Niewątpliwie wpłynęło to na dobry wynik: już w południe wolontariusze mieli blisko 12 tys. złotych, wobec niecałych 3 tys. złotych rok temu. O 14:00 kwota wzrosła do ponad 40 tys., o 15:00 przekroczyła 64 tys. złotych, a o 16:00 było to już ponad 77 tys. złotych! Rekordowa zbiórka w Płocku przypada na 2017 rok - wtedy na konto fundacji trafiło aż 313 tys. złotych. 

[ZT]21300[/ZT]

Setki płocczan gromadzą się od rana w Orlen Arenie. Zaczęło się od Biegu po serce na mecie, a wewnątrz hali trwał szereg imprez. Sporo inwentarza do hali przywiozło zoo - była zagroda z kozami i kilka węży, z którymi można sobie zrobić zdjęcie. Do Orlen Areny wjechały też zabytkowe pojazdy, a także znane maskotki - Lew Honorek i biały misiek Orlen Wisły Płock. Po 15:00 stanęły też dmuchane trampoliny. Można było też spróbować swoich sił na ergometrze, zrobić profesjonalne zdjęcie z Płocką Grupą Fotograficzną, zasięgnąć porad dietetyka. Najmłodsi mogli też pomalować buzie. 

O 17:00 stoiska na parkiecie w większości się zwinęły, a rozpoczęła się część koncertowo-taneczna. O 20:00 zaplanowano pokaz laserowy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE