Reklama

Trwa remont al. Kilińskiego. Kiedy będzie mniej utrudnień?

Opublikowano:
Autor:

Trwa remont al. Kilińskiego. Kiedy będzie mniej utrudnień? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płoccy kierowcy co i raz muszą mierzyć się z utrudnieniami z powodu rozkopanych ulic. Kiedy będzie nieco łatwiej?

Płoccy kierowcy co i raz muszą mierzyć się z utrudnieniami z powodu rozkopanych ulic. Kiedy będzie nieco łatwiej?

W miniony weekend było kolejne chwilowe zamknięcie skrzyżowania al. Kilińskiego z ul. Sienkiewicza. Prace w al. Kilińskiego wciąż się toczą, a kierowcy jadący o strony mostu, aby dostać się na ul. Sienkiewicza, wciąż muszą korzystać z objazdu. Podobnie nie ma możliwości, aby dostać się al. Kilińskiego do al. Jachowicza. Al. Kilińskiego pozostaje zamknięta na odcinku od ul. Kolegialnej do ul. 3 Maja; z kolei skrzyżowania z ulicami 3 Maja, Padlewskiego, Sienkiewicza, Kolegialną pozostają przejezdne. Ponadto trwa przebudowa ul. 4 Pułku Strzelców Konnych (jest prawostronne zwężenie jezdni), na skrzyżowaniu z ul. Sienkiewicza i al. Kilińskiego wciąż nie ma asfaltu...

- Jeszcze w tym roku chcemy wyasfaltować odcinak al. Kilińskiego przy policji, natomiast będziemy starali się zrobić wszystko, aby na okres zimowy kolejne odcinki alei otworzyć.

Wiceprezydent dodaje, że jest "szansa" na to, że jeszcze w tym roku kierowcy pojadą odcinkiem al. Kilińskiego między ul. 3 Maja i ul. Sienkiewicza.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE