Reklama

Trwa przebudowa zjazdu do Galerii Wisła

Opublikowano:
Autor:

Trwa przebudowa zjazdu do Galerii Wisła - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W przyszłym tygodniu można spodziewać się utrudnień na Czwartaków w związku z przebudową zjazdu dla dostawców przyjeżdżających z towarem do Galerii Wisła.

W przyszłym tygodniu można spodziewać się utrudnień na Czwartaków w związku z przebudową zjazdu dla dostawców przyjeżdżających z towarem do Galerii Wisła.

Galeria przebudowuje zjazd  między centrum handlowym a pobliskim Obi i dlatego od 16 do 25 czerwca piesi, kierowcy i rowerzyści mogą się tam spodziewać utrudnień w ruchu. Wprawdzie zakres prac nie jest znaczny, więc i utrudnienia nie powinny dać nam w kość, ale jednak zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, więc galeria ostrzega klientów i mieszkańców tej części Podolszyc Południe przez możliwymi niedogodnościami.

Już jakiś czas temu przestał funkcjonować ogrodzony niewielkim szlabanem wjazd dla samochodów dostawczych z Wyszogrodzkiej do Galerii Wisła, teraz galeria przebudowuje zjazd od Czwartaków i to tamtędy będą wjeżdżały samochody dostawców.

Jednak - jak uspokaja Magdalena Michalska z Galerii Wisła, zmiany nie powinny spowodować wzmożonego ruchu na już i tak niezbyt dostosowanej do takiego natężenia aut ulicy. Przede wszystkim zdecydowana większość najemców galerii nie ma codziennych dostaw towaru, a te, które ma, są na tyle niewielkie, że samochody mieszczą się zazwyczaj na podziemnym parkingu i rozładowują towar przy windzie towarowej. - Największym dostawcą jest „Piotr i Paweł”, ale i tu nie powinno być problemu, wszak i Auchan ma magazyny od strony Czwartaków i nie słychać, by dostawy były dokuczliwe dla okolicznych mieszkańców - zauważa Magdalena Michalska.

Ewentualne utrudnienia będą dotyczyły północnej jezdni ulicy Czwartaków między galerią a Obi. Nie powinny być szczególnie dotkliwe.

Fot. Małgorzata Rostowska / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE