Reklama

Trwa festiwal. Będzie duet z You can dance

Opublikowano:
Autor:

Trwa festiwal. Będzie duet z You can dance - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wystartowała trzecia edycja Fame Dance Festiwal. Zatem komu taniec miły i dobra zabawa, niech podąża w najbliższy piątek do amfiteatru na występy tancerzy ze Studia Tańca Fame. Uczestników warsztatów przygotowuje hip-hopowy duet z programu You Can Dance.

Wystartowała trzecia edycja Fame Dance Festiwal. Zatem komu taniec miły i dobra zabawa, niech podąża w najbliższy piątek do amfiteatru na występy tancerzy ze Studia Tańca Fame. Uczestników warsztatów przygotowuje hip-hopowy duet z programu You Can Dance.

Impreza gości w Płocku po raz trzeci, z roku na rok zyskując kolejnych zwolenników. Za całość wydarzenia ponownie odpowiada Studio Tańca Fame mieszczące się w budynku Teatru Dramatycznego oraz z Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Od poniedziałku trwają już zresztą darmowe warsztaty z gwiazdami programu You Can Dance, którzy wyciskają z nich nie tylko siódme, a nawet dziesiąte poty, aby tylko byli dobrze przygotowani na wielki piątkowy finał, który rozegra się w płockim amfiteatrze.

Za uczestników odpowiadają tym razem Joanna Kozłowska, która w swojej tanecznej karierze pracowała już z najsławniejszymi choreografami na świecie, oraz Paweł Tolak, finalista szóstej edycji YCD, a zarazem instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Oboje z pewnością zaskoczyli nie jednego uczestnika warsztatów kreatywnością i świetnymi pomysłami na choreografię stworzoną pod Wielką Finałową Galę.

Jednak zajęcia to tylko preludium do dobrej zabawy. Tak naprawdę garderoby zaczną pękać w szwach 27 czerwca, kiedy rozpoczną się ostatnie przymiarki do wkroczenia na prawdziwą scenę w blasku reflektorów. O godzinie 19.00 przed płocczanami zgromadzonymi w amfiteatrze zaprezentują swoje umiejętności tancerze ze Studia Tańca Fame, zaproszeni przez nich goście oraz uczestnicy warsztatów.

Fame Dance Festiwal dodatkowo wpiera akcję charytatywną na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Wolontariusze przez cały tydzień zbierają fundusze na leczenie i rehabilitację jednego z jej podopiecznych, Patryka Woźnicy.

O wejściówki się nie martwcie. Organizatorzy zapewniają, że każdy miłośnik tańca nie obejdzie się smakiem. Zatem przypominamy, impreza startuje w najbliższy piątek 27 czerwca o godzinie 19.00.

 Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE