Reklama

Trwa budowa obwodnicy. Zaczynają się utrudnienia

Opublikowano:
Autor:

Trwa budowa obwodnicy. Zaczynają się utrudnienia  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilku tygodni trwa budowa drugiego etapu obwodnicy Płocka. Od czwartku 17 listopada kierowcy, a także mieszkańcy tej części Płocka mogą spodziewać się utrudnień w ruchu.

Od kilku tygodni trwa budowa drugiego etapu obwodnicy Płocka. Od czwartku 17 listopada kierowcy, a także mieszkańcy tej części Płocka mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. 

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, czasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona na ulicach Jędrzejewo i Bielska od czwartku 17 listopada. 

I tak: na Bielskiej - na odcinku od ul. Wiadukt do ul. Sierpeckiej zostanie wprowadzony zakaz wyprzedzania oraz ograniczenie prędkości do 30 km/h. Ruch ulicą Bielską będzie odbywać się bez utrudnień. Czasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała do odwołania. W przyszłości zapewne czekają nas są kolejne zmiany, ale raczej wykonawca nie planuje zamykania Bielskiej dla ruchu. 

Z kolei wjazd i wyjazd w ulicę Jędrzejewo będzie możliwy wyłącznie od ul. Otolińskiej.  Wjazd i wyjazd z ul. Bielskiej będzie całkowicie zamknięty dla ruchu (dojazd wyłącznie dla pojazdów obsługujących budowę obwodnicy). I tak już prawdopodobnie będzie do końca prac, a także po zakończeniu całej budowy. 

Inwestycję realizuje firma Skanska. Według planów, budowa potrwa rok - koniec prac powinien nastąpić w listopadzie 2017 roku. Całość pochłonie ponad 37 mln zł. 

Dodajmy, że z powodu znacznej liczby wojennych pamiątek w postaci niewypałów sprzed ponad 70 lat, prace przy budowie dość często muszą być przerywane do czasu przyjazdu saperów

[ZT]13780[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE