Reklama

Trupia czaszka z SLD. O co walczą?

Opublikowano:
Autor:

Trupia czaszka z SLD. O co walczą? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wtorkowe krótkie spotkanie z płockimi mediami odbyło się w otoczeniu nośnych haseł „Tak dla obwodnicy”, „Precz z substancjami niebezpiecznymi” oraz „Stop tirom”, a w tle widniała przekreślona czaszka. SLD znów zamierza blokować drogę - tym razem już nie w Słupnie.

Wtorkowe krótkie spotkanie z płockimi mediami odbyło się w otoczeniu nośnych haseł „Tak dla obwodnicy”, „Precz z substancjami niebezpiecznymi” oraz „Stop tirom”, w tle widniała przekreślona czaszka, a na koszulkach - przekreślony wagon towarowy. SLD znów zamierza blokować drogę - tym razem już nie w Słupnie.

Jednym z tematów dzisiejszej sesji rady miasta ma być problem transportu kolejowego i drogowego substancjami niebezpiecznymi przez teren naszego miasta. Radny Arkadiusz Iwaniak z Sojuszu Lewicy Demokratycznej, podobnie jak pozostali przedstawiciele SLD, m.in. radny Dariusz Skubiszewski, ubrani z koszulki z przekreśloną cysterną kolejową, zapowiedzieli zablokowanie drogi nr 10 w gminie Staroźreby 15  maja o godzinie 15. Kolejna już blokada potrwa przynajmniej 3 godziny, a chodzi jak zwykle o uzmysłowienie władzom, co się może stać, jeśli zabraknie wyprowadzenia z  Płocka transportu substancjami niebezpiecznymi poza strefę zamieszkania.

Sojusz poinformował też, że obecnie zbierane są podpisy pod petycją, aby droga S10 znalazła się bliżej  Płocka. Uzbierali już 3 tysiące. Koniec akcji zaplanowany jest na czerwiec . Wówczas przedstawiciele SLD ruszą do Warszawy, aby dostarczyć podpisy  premierowi.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE