Reklama

Transparenty na wiadukcie. Na jednym: Witamy wasali Kaczyńskiego

Opublikowano:
Autor:

Transparenty na wiadukcie. Na jednym: Witamy wasali Kaczyńskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Powitanie przedstawicieli rządu i prezydenta w Płocku nie skończyło się tylko na kwiatach wręczonych w Orlen Arenie. Na wiadukcie zawisły banery świadczące o tym, że ?dobra zmiana? niekoniecznie u wszystkich wzbudza zachwyt.

Powitanie przedstawicieli rządu i prezydenta w Płocku nie skończyło się tylko na kwiatach wręczonych w Orlen Arenie. Na wiadukcie zawisły banery świadczące o tym, że „dobra zmiana” niekoniecznie u wszystkich wzbudza zachwyt.

Dwudniowy Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ „Solidarność” skończy się w piątek, 25 listopada. Lista gości była, jak pisaliśmy, długa, począwszy od prezydenta Andrzeja Dudy, premier Beaty Szydło, przez ministrów, po prezesów i szefów mediów publicznych. W trakcie oficjalnej części wygłoszono sporo przemówień, łącznie z licznymi nawiązaniami do spuścizny Jana Pawła II i zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Oczywiście nie zapomniano o wielokrotnym wskazaniu, na czym polega propagowana przez PiS dobra zmiana, bo to hasło powróciło w przemówieniu prezydenta Dudy. Rząd pochwalił się tym, czym chciał, lecz niekoniecznie wszystkim podobają się posunięcia władzy. Aby było dobitniej, zawieszono transparenty na wiadukcie na Piłsudskiego z hasłami : „Pamiętamy, rozliczymy! PiS off” oraz „Witamy wasali Kaczyńskiego”.

[ZT]13893[/ZT]

Przypomnijmy, że przy okazji poprzedniej wizyty Andrzeja Dudy w Płocku Komitet Obrony Demokracji urządził małe powitanie na Jachowicza w trakcie przejścia prezydenta na Stary Rynek. Puszczono utwór „Kocham Wolność” Chłopców z Placu Broni i pokazano czerwone kartki. A kto miał, unosił do góry tekst Konstytucji w nawiązaniu do sprawy z Trybunałem Konstytucyjnym.

[ZT]12668[/ZT]

Zdjęcia zamieścił płocki Komitet Obrony Demokracji na Facebooku. Jest dopisek: 

- Zapewne gorszy sort miasta Płocka wita delegatów i gości zjazdu Solidarności.

Z naszych informacji wynika, że transparenty już zostały usunięte z wiaduktu. 

Fot. Profil na Facebooku płockiego KOD-u

[ZT]13894[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE