Reklama

Tragiczny finał poszukiwań w Koszelówce

Opublikowano:
Autor:

Tragiczny finał poszukiwań w Koszelówce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od soboty trwały poszukiwania młodego mężczyzny, który wskoczył do wody na jeziorze Zdworskim i nie wypłynął. Niestety zostało odnalezione jego ciało.

Od soboty trwały poszukiwania młodego mężczyzny, który wskoczył do wody na jeziorze Zdworskim i nie wypłynął. Niestety zostało odnalezione jego ciało.

[ZT]19295[/ZT]

Jak poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji ciało 20-letniego mieszkańca gminy Mała Wieś, powiat płocki, który wyskoczył do wody z roweru wodnego zostało odnalezione przez służby ratownicze.

- Na miejscu jest prokurator, który podejmuje czynności wyjaśniające - mówi Krzysztof Piasek. - Na ciele mężczyzny nie zostały odnalezione obrażenia, które wskazywałyby, że zaszły inne okoliczności niż wskazane przez policję wcześniej, iż wyskoczył on z roweru wodnego do wody i już nie wypłynął.

Jak podaje portal Teraz Gąbin, poszukiwania trwały od sobotniego popołudnia do dzisiaj. Akcję ratunkową i poszukiwawczą prowadziło kilka łodzi strażackich oraz grupy wodno-nurkowe z Płocka i Warszawy. Na miejscu pracowali strażacy z Gąbina i Łącka oraz płetwonurkowie z Płocka. Na miejsce zadysponowano również strażaków z Legionowa, którzy są wyposażeni w specjalistyczny - sonar.

Strażacy przeczesywali wyznaczony obszar jeziora sonarem, który wskazał miejsce gdzie znajduje się jakaś przeszkoda. Miejsce zostało zaznaczone i pod wodę zeszli płetwonurkowie. Po pewnym czasie jeden z ratowników odnalazł ciało. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE