Reklama

To są psy, które znają sztuczki i nie zawahają się ich użyć [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

To są psy, które znają sztuczki i nie zawahają się ich użyć [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bond, maleńki, uwielbiający kiełbaski i ciasteczka Czaki, zaczepna Perełka, uwielbiający banany Nono, energiczny Elmo, rozdająca całusy Pepsi, adoptowana ze schroniska Lusia, a także mająca zaćmę Nuka, Lester, Tuptuś, Miki, Leo, Mania ze swoją maskotką i ze słabością do skarpetek, Tiramisu, biegający równie chętnie za piłką, jak słynny piłkarz FC Barcelona, pies Messi – i jak tu wybrać najbardziej przyjaznego psa w Płocku...

Bond, maleńki, uwielbiający kiełbaski i ciasteczka Czaki, zaczepna Perełka, uwielbiający banany Nono, energiczny Elmo, rozdająca całusy Pepsi, adoptowana ze schroniska Lusia, a także mająca zaćmę Nuka, Lester, Tuptuś, Miki, Leo, Mania ze swoją maskotką i ze słabością do skarpetek, Tiramisu, biegający równie chętnie za piłką, jak słynny piłkarz FC Barcelona, pies Messi – i jak tu wybrać najbardziej przyjaznego psa w Płocku...

- To są psy, które znają sztuczki i nie zawahają się ich użyć – takie słowa towarzyszyły rozpoczęciu konkursu na najbardziej przyjaznego czworonoga w Płocku przy okazji drugiego Dnia z Psem. Podają łapę, kładą się lub skaczą na komendę albo dadzą...buziaka. Jeśli więc któryś radzi sobie z tym słabiej, to i tak do perfekcji każdy opanował inną sztuczkę, potrafi skutecznie skraść uwagę i serce swoich właścicieli. 

Z powodu ładnej pogody zaplanowane pokazy i konkurs przeniesiono na zewnątrz, przed Orlen Arenę. Płocczanie znów nie zawiedli i chętnie zgłaszali swoich pupili do konkursu. Niektóre psiaki prezentowały sztuczki, inne bardziej były zainteresowane psimi towarzyszami. Z pewnością wyróżniał się jeden psiak, jedyny taki w Płocku, nagi pies meksykański (nie posiadający owłosienia). Jury miało trudne zadanie. Ostatecznie uznało, że wszystkie pieski są cudowne i urzekające. Nagród było naprawdę sporo.  

Imprezę organizowało Stowarzyszenie Płock Przyjazny Psom, które zaprosiło do współpracy m.in. płocki inspektorat OTOZ Animals, płockie zoo, schronisko, POKiS, MDK, Fundację Pomagamy Płockim Zwierzakom, Płockie Towarzystwo Pomocy Zwierzętom ARKA, Salon Psiej Urody GrooMatka czy też Lecznicę Weterynaryjną „Na 4 Łapy”

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE