Reklama

To pewne: Orlen Olimpiada i Dni Chemika

Opublikowano:
Autor:

To pewne: Orlen Olimpiada i Dni Chemika - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już oficjalnie wiadomo, że 11 czerwca odbędzie się Orlen Olimpiada, a dzień później - Dzień Chemika. Atrakcje szykowane na ten drugi dzień na razie wciąż są owiane tajemnicą.

Już oficjalnie wiadomo, że 11 czerwca odbędzie się Orlen Olimpiada, a dzień później - Dzień Chemika. Atrakcje szykowane na ten drugi dzień na razie wciąż są owiane tajemnicą.

Potwierdziły się nasze informacje: w tym roku Orlen postanowił zmienić formułę zakładowej imprezy - wprawdzie Orlen Olimpiada, czyli zmagania drużyn składających się z pracowników koncernu i spółek zależnych, również tych zagranicznych, zostaje, ale drugi dzień będzie obchodzony jak przed laty - jako Dzień Chemika.

Jak zapowiada koncern, w sobotę 11 czerwca zaplanowano trzecią edycję sportowych zmagań. W ramach Orlen Olimpiady na stadionie Wisły Płock pracownicy zmierzą się w dziewięciu dyscyplinach sportowych (żeglarstwo, bieg, kolarstwo, piłka nożna, piłka siatkowa, siatkówka plażowa, tenis stołowy, karting, koszykówka).

Z kolei w niedzielę 12 czerwca odbędzie się Dzień Chemika z - jak zapowiada koncern - „szeregiem atrakcji”. Jakich konkretnie? To na razie tajemnica, ale nieoficjalnie mówi się, że koncern szykuje jakąś koncertową niespodziankę. Ile  w tym prawdy, okaże się zapewne już wkrótce, bo do imprezy zostało półtora miesiąca.

Bo właśnie ostatnie dni przyzwyczaiły nas do kołowrotka informacji na temat tego, co  Orlen da miastu, a czego nie da, w czym wspomoże, a w czym nie, czy zwiększy swój udział w życiu kulturalnym i sportowym, czy go zmniejszy. Na razie przedstawione przez koncern plany dofinansowania miejskich przedsięwzięć mocno rozczarowały zwłaszcza prezydenta miasta Andrzeja Nowakowskiego, który w mocnych słowach skrytykował zmniejszenie wsparcia do - jak przedstawiono na konferencji w Ratuszu - do jednej czwartej tego, co koncern przekazywał  w poprzednich latach.

Czytaj też:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE