Reklama

To nie była spokojna doba. Wypadki, mnóstwo kolizji i kradzieży

Opublikowano:
Autor:

To nie była spokojna doba. Wypadki, mnóstwo kolizji i kradzieży - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Deszczowa aura nie sprzyjała warunkom na drodze. Tylko wczoraj funkcjonariusze odnotowali dwa wypadki i 19 kolizji. Nie próżnowali też włamywacze.

Deszczowa aura nie sprzyjała warunkom na drodze. Tylko wczoraj funkcjonariusze odnotowali dwa wypadki i 19 kolizji. Nie próżnowali też włamywacze.

Do wypadków doszło w Brudzeniu Dużym i Gośliach. O tym drugim pisaliśmy już wczoraj.

[ZT]15078[/ZT]

W wypadku w Brudzeniu brał udział rowerzysta. 

- Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący rowerem 51-letni mężczyzna wykonał niesygnalizowany manewr skrętu w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa 66-letniemu kierowcy skody - relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. - Rowerzysta został przewieziony do szpitala. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu - uzupełnia.

Łącznie w Płocku doszło do 16 kolizji, z czego dwie spowodowali pijani kierowcy. Trzy kolejne kolizje odnotowano w powiecie. 

Zakręt w Goślicach, fot. Czytelnik

Z innych zdarzeń rzecznik wymienia kradzieże i włamania. W Nowym Duninowie z warsztatu skradziono opony i narzędzia o wartości 3 tys. złotych. Na 4 tys. złotych wycenił swoje straty właściciel mieszkania przy ul. Kochanowskiego, z którego skradziono laptopa i gotówkę. Z kolei przy ul. Dobrzykowskiej skradziono zagęszczarkę budowlaną o wartości 22 tys. złotych. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE