Reklama

To będą pierwsze takie targi. Zainteresują wiele osób

Opublikowano:
Autor:

To będą pierwsze takie targi. Zainteresują wiele osób  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiecie, kim jest doula? Albo w jaki sposób wiązać chusty, w których można prawidłowo i bezpiecznie nosić dziecko, mając swoje maleństwo cały czas blisko siebie? Czy przy niezbyt zachwycającej pogodzie lepiej wystrzegać się spaceru z dzieckiem w wózku? Wielu przydatnych wiadomości dowiecie podczas pierwszych Targów Rodzice i Dzieci.

Wiecie, kim jest doula? Albo w jaki sposób wiązać chusty, w których można prawidłowo i bezpiecznie nosić dziecko, mając swoje maleństwo cały czas blisko siebie? Czy przy niezbyt zachwycającej pogodzie lepiej wystrzegać się spaceru z dzieckiem w wózku? Wielu przydatnych wiadomości dowiecie podczas pierwszych Targów Rodzice i Dzieci. 

Coś dla rodziców maluchów i coś dla osób, które za chwilę zostaną rodzicami i mogą mieć wiele pytań związanych z przyjściem na świat maleństwa. Pierwsze Targi Rodzice i Dzieci to zarazem możliwość znalezienia odpowiedzi na te nurtujące pytania, aby zapewnić dziecku jak najlepsze warunki, jak i sposobność do zakupu wielu akcesoriów wspomagających opiekę, jak piękne chusty do noszenia dzieci, pieluszki wielorazowe lub gryzaków w kształcie korali dla mamy.

To również szereg warsztatów i prelekcji, jak chociażby spotkanie z mamą czterech wspaniałych chłopców i zarazem doulą, Ewą Woźnicką. Doradzi przyszłym mamom, jak oswoić lęk przed porodem. Zadaniem douli jest udzielanie wsparcia mamie dziecka w czasie ciąży, w trakcie i po porodzie. Ponadto doradczyni laktacyjna opowie o mleku mamy. Będą również dostępne specjalistki od pieluszek wielorazowych, a także od noszenia maluchów w chuście. Warsztaty dotyczące chust składają się z dwóch części, teoretycznej (28 października, godz. 11.00) i praktycznej (grupa I – godz. 11.45, grupa II – godz. 13.30). Można liczyć na sporo informacji m.in. o prawidłowej pozycji dziecka, korzyściach z noszenia w ten sposób maluszka dla jego rozwoju motorycznego, intelektualnego czy emocjonalnego, najczęściej popełnianych błędach przy noszeniu w chuście i jak się ich wystrzegać, a także o tym, w jaki sposób prawidłowo zawiązać taką chustę. O tym wszystkim opowie Katarzyna Fonderska. Rodzice będą mieli do dyspozycji lalki treningowe, chusty o różnej gramaturze i splotach oraz nosidła. Liczba miejsc ograniczona (zapisy: kasia.fonderska@gmail.com).

Jeden z tematów poruszanych na warsztatach będą codzienne spacery i to bez względu na pogodę. Mamy i tatusiowie mogą wziąć udział w spotkaniu z psychologiem i wysłuchać prelekcji o rozwoju małych dzieci. Do udziału w targach zaproszono pediatrę, aby porozmawiać o badaniach i sposobach na zapobieganie chorobom. Ekspert doradzi, w jaki sposób zapewnić dziecku bezpieczeństwo w trakcie podróży samochodem. Osoby, które przyjadą samochodem ze swoim fotelikiem, mogą poprosić o sprawdzenie, czy używają dobrego fotelika i czy został prawidłowo zamontowany oraz dopasowany do wieku czy wagi dziecka. Jeden z fotelików będzie do wygrania w konkursie. To wreszcie świetna okazja, aby spotkać inne doświadczone mamy, które dobrze wiedzą, co jest dobre dla ich maleństw i chętnie podzielą się swoją wiedzą z innymi rodzicami.

Przy okazji Targów Rodzice i Dzieci będzie okazja do nauki masażu Shantala i poprawnego rozszerzenia diety. Osoby zainteresowane własnym stoiskiem mogą się jeszcze zgłaszać do organizatorów (należy zadzwonić pod numer telefonu: 570 556 827).

Targi potrwają dwa dni. Do Domu Technika można przyjść zarówno 28, jak i 29 października w godz. 10.00 - 18.00. 

Fot. Materiał promocyjny organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE