Reklama

Terytorialsi wspierają akcję płockich Moto Mikołajów

Opublikowano:
Autor:

Terytorialsi wspierają akcję płockich Moto Mikołajów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już 6 grudnia zaplanowano w Płocku finał akcji, polegającej na wręczeniu prezentów ponad 100 dzieciom m.in. z placówek opiekuńczych, rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych i szpitala. Słodycze dla najmłodszych zbierają żołnierze z 64 batalionu lekkiej piechoty w Płocku.

Już 6 grudnia zaplanowano w Płocku finał akcji, polegającej na wręczeniu prezentów ponad 100 dzieciom m.in. z placówek opiekuńczych, rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych i szpitala. Słodycze dla najmłodszych zbierają żołnierze z 64 batalionu lekkiej piechoty w Płocku.

Pandemia nie storpedowała planów Moto Mikołajów. Kierowcy po raz 9 zbierają prezenty, by w niedzielę 6 grudnia zawieźć je do dzieciaków z placówek opiekuńczych, rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych i oddziału pediatrycznego Szpitala Św. Trójcy. Trwa zbiórka na stronie zrzutka.pl/wwg93t, w czwartkowy wieczór było tam 6100 zł z planowanych 20 tys. zł, prosimy więc o datki!

- My także bierzemy udział w tej akcji, zbieramy słodycze dla dzieciaków z domów dziecka i innych ośrodków oraz szpitala - mówi kpr. Cezary Okraszewski z 64. batalionu lekkiej piechoty w Płocku, wchodzącego w skład 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego.

Słodycze zbierane są wśród żołnierzy WOT, ale może je podarować każdy - wystarczy przynieść do siedziby WOT przy Kilińskiego 12 w Płocku, w dni robocze w godz. 13-15, do 3 grudnia. 

- Akcję można także wesprzeć finansowo, dokonując przelewu na konto Fundacji Szybciej Wyżej Dalej - dodaje Cezary Okraszewski.

Potrzebne dane to: Fundacja Szybciej Wyżej Dalej, 09-401 Płock, ul. Popłacińska 37, nr konta: 06 1090 2590 0000 0001 3273 1973.


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE