Reklama

Taneczna petarda w Mam Talent. Wśród tancerzy płocczanki [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Taneczna petarda w Mam Talent. Wśród tancerzy płocczanki [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Roztańczona, uśmiechnięta ekipa z TV Project rozpoczęła pierwszy półfinał X edycji programu "Mam Talent", prezentując układ choreograficzny do utworu "Crazy in love" Beyonce. Wśród tancerek płocczanki, Oliwia Bolimowsk i Karolina Przybysza.

Roztańczona, uśmiechnięta ekipa z TV Project rozpoczęła pierwszy półfinał X edycji programu "Mam Talent", prezentując układ choreograficzny do utworu "Crazy in love" Beyonce. Wśród tancerek płocczanki, Oliwia Bolimowska i Karolina Przybysz.

W sobotni wieczór stacja TVN wyemitowała pierwszy półfinał X edycji programu "Mam Talent". Na początek zaprezentowała się licząca 17 osób w wieku od 17 do 25 lat formacja TV Project. W obecnym składzie tańczą od 2 lat (np. zatańczyli w teledysku Kayah do piosenki "Po co"). Każde ma doświadczenie w różnych stylach tanecznych, począwszy od tańców ludowych, przez hip-hop po disco i jazz.

- Piękne to było - zachwycał się Marcin Prokop, dodając, że z pewnością był to występ, sądząc po reakcji panów z pierwszego rzędu obecnych na nagraniu, który trafił w gusta męskiej części publiczności. - Niektórzy pewnie kontestowali swój stan cywilny. 

Jedna z tancerek zapytana, czy mają jeszcze siłę po wspólnych treningach chodzić na dyskoteki, stwierdziła, że dla nich taniec jest całym życiem. 

A co na ich występ powiedzieli jurorzy? Chwalili:

- Zastanawiałem się, jak otworzyć ten półfinał, by było niezwykle - mówił Agustin Egurrola. - I było po prostu fantastycznie. Myślę, że możecie śmiało występować nawet w Las Vegas, na pewno czekają tam na was z otwartymi rękami. Byliście mega profesjonalni. Bardzo dobrze zatańczyliście, ale przede wszystkim czuliście muzykę. Świetna choreografia, doskonałe napięcie.

Małgorzata Foremniak nie miała żadnych wątpliwości, że TV Project poradziło sobie wyśmienicie: 

- Zacytuję "wymiatamy na tej scenie, wychodzimy na nią i jest petarda". Nic do ujęcia i nic do dodania.

- Teraz bardzo chce się być takim profesjonalnym jurorem i powiedzieć "wiedziałam, że tak będzie, że wam tak dobrze pójdzie" - komentowała Agnieszka Chylińska. - Liczyliśmy właśnie na takie piękne otwarcie pierwszego półfinału X edycji. Brawa dla was, udało się.

Jednak tym razem to widzowie zdecydowali. Znaleźli się na 6. miejscu, tym samym nie przechodząc do kolejnego etapu "Mam Talent". 

Na stronie programu można zobaczyć nagranie z występu. W niedzielę o godz. 14.10. powtórka odcinka.

[ZT]16980[/ZT]

Fot. Kadry z programu "Mam Talent", występ TV Project

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE