Reklama

Tajemniczy bilbord przy wjeździe do Płocka

Opublikowano:
Autor:

Tajemniczy bilbord przy wjeździe do Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na ul. Wyszogrodzkiej, tuż przed zjazdem w kierunku Nowego Gulczewa, pojawił się tajemniczy bilbord. Jest utrzymany w czarno-białej tonacji i składa się z napisu "Niech zostanie tak jak było... czy na pewno tego chcesz?".

Na ul. Wyszogrodzkiej, tuż przed zjazdem w kierunku Nowego Gulczewa, pojawił się tajemniczy bilbord. Jest utrzymany w czarno-białej tonacji i składa się z napisu "Niech zostanie tak jak było... czy na pewno tego chcesz?". 

Wydawać by się mogło, że to kolejna z zawoalowanych kampanii reklamowych globalnych marek. Jak informuje dziennik "Rzeczpospolita", chodzi jednak o coś zupełnie innego. Ma to być początek kampanii Prawa i Sprawiedliwości dotyczącej zmian w sądownictwie. Oprócz napisu  "Niech zostanie tak jak było... czy na pewno tego chcesz?", na dole jest jeszcze odnośnik do strony, takjakbylo.pl. Po wejściu na witrynę jest napis "Już wkrótce dowiesz się więcej!". Jak podaje dziennik, bilbordy pojawiły się w całej Polsce, a to dopiero początek akcji.

Przypomnijmy: tuż przed wakacyjną przerwą sejmową, posłowie pracowali nad projektami ustaw dotyczących sądownictwa. Zdaniem opozycji zmiany proponowane przez rząd były łamaniem konstytucji. Pod siedzibami sądów w wielu miastach, w tym również w Płocku, codziennie pojawiali się protestujący. Spośród trzech przegłosowanych przez parlament ustaw, w życie weszła tylko ta dotycząca sądów powszechnych. Pozostałe dwie, czyli o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym, prezydent Andrzej Duda zawetował. Głowa państwa zapowiedziała zgłoszenie własnych projektów. 

[ZT]16061[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE