Reklama

Tą ulicą kierowcy nie przejadą do końca roku

Opublikowano:
Autor:

Tą ulicą kierowcy nie przejadą do końca roku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz poinformował o inwestycji Wodociągów Płockich wartej nieco ponad 2 mln zł. Miejska spółka zamierza kontynuować rozdział kanalizacji ogólnospławnej na deszczową i sanitarną. Z tego powodu zostanie zamknięta dla ruchu jedna z ulic w mieście.

Ratusz poinformował o inwestycji Wodociągów Płockich wartej nieco ponad 2 mln zł. Miejska spółka zamierza kontynuować rozdział kanalizacji ogólnospławnej na deszczową i sanitarną. Z tego powodu zostanie zamknięta dla ruchu jedna z ulic w mieście.

We wtorek, 12 września w południe dojdzie do zamknięcia dla ruchu ul. Ostatniej.

- Związane jest to z inwestycją Wodociągów Płockich w dalszy rozdział kanalizacji ogólnospławnej na deszczową i sanitarną – wyjaśniają w zespole medialnym płockiego Ratusza. - Nowe kolektory połączą się z tymi, które przed kilkoma laty Wodociągi Płockie ułożyły w ul. Nowowiejskiego. Na koniec spółka odbuduje ulicę, układając nowe nawierzchnie.

Ulica Ostatnia pozostanie zamknięta do końca roku. Przejazd ulicą będzie zakazany. Wykonawca ma obowiązek zapewnić dojazd dla mieszkańców oraz firm, które funkcjonują przy ul. Ostatniej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE