Reklama

Szykują się zmiany w zarządzie Orlenu

Opublikowano:
Autor:

Szykują się zmiany w zarządzie Orlenu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiadomo już, że o kolejną kadencję na stanowisku zarządzie Orlenu nie będzie ubiegał się wiceprezes Sławomir Jędrzejczyk i Piotr Chełmiński. A co z prezesem, Wojciechem Jasińskim?

Wiadomo już, że o kolejną kadencję na stanowisku zarządzie Orlenu nie będzie ubiegał się wiceprezes Sławomir Jędrzejczyk, a także członek zarządu Piotr Chełmiński. A co z prezesem, Wojciechem Jasińskim?

Dotychczasowy prezes Orlenu, Wojciech Jasiński został już ponownie powołany na to stanowisko. Kadencja potrwa trzy lata. Tak zdecydowała rada nadzorcza Orlenu.

- Kadencja rozpocznie się po dniu odbycia zwyczajnego walnego zgromadzenia spółki, zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za 2016 rok – informuje biuro prasowe koncernu w przysłanym komunikacie.

Walne zgromadzenie odbędzie się 30 czerwca 2017 roku w Płocku. 

[ZT]15670[/ZT]

Wojciech Jasiński swoją funkcję sprawuje od 16 grudnia 2015 roku. - Rada powierzyła również Wojciechowi Jasińskiemu misję utworzenia zarządu nowej kadencji – dodają pracownicy biura prasowego. - Wcześniej, oświadczenie o tym, że nie będzie ubiegał się o stanowisko członka zarządu PKN ORLEN, złożył Sławomir Jędrzejczyk, wiceprezes zarządu ds. finansowych (powołany w czerwcu 2008 r., od 18 września 2008 r. pełniący funkcję wiceprezesa) oraz Piotr Chełmiński, członek zarządu ds. rozwoju i energetyki (powołany do zarządu 10 marca 2012 r.).  

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE