Reklama

Szykują się spore ograniczenia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Szykują się spore ograniczenia w ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz skierował apel do kierowców, aby zastosowali się do czasowej organizacji ruchu, która zostanie wprowadzona już w najbliższy weekend. Niektóre ulice będą zamknięte. Ruch może odbywać się wahadłowo lub zostanie całkowicie wstrzymany.

Ratusz skierował apel do kierowców, aby zastosowali się do czasowej organizacji ruchu, która zostanie wprowadzona już w najbliższy weekend. Niektóre ulice będą zamknięte. Ruch może odbywać się wahadłowo lub zostanie całkowicie wstrzymany.

Utrudnienia mają związek z planowanym na niedzielę, 13 września 4. Półmaratonem Dwóch Mostów, który potrwa od godziny 8.00 do 14.00, przy czym sam bieg uliczny rozpocznie się o godzinie 10.00. Zawodnicy wystartują z ul. Małachowskiego, a dalej pobiegną ulicami: Teatralną do Placu Narutowicza, Mostową i po pętli: Mostem im. Legionów, Piłsudskiego, Kolejową, przekraczając rondo i kierując się w stronę wału przeciwpowodziowego, którym dotrą do ścieżki rowerowej na Moście Solidarności. Następnie pobiegną Grabówką, Norbertańską i ponownie Mostową, Placem Narutowicza, Teatralną, Małachowskiego aż do mety na Starym Rynku.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnionym przejazdem w godzinach 9.00-13.00 w niedzielę, 13 września w rejonie Starego Miasta, Mostu im. Legionów Piłsudskiego i Grabówki.  Z ruchu zostanie wyłączony Most Legionów, jak również ścieżka rowerowa na Moście Solidarności. Część ulic będzie zamknięta. Na skrzyżowaniach na trasie biegu pojawią się uprawnione osoby do sterowania ruchem. Niewykluczone, że w wyznaczonym czasie biegu ruch zostanie wstrzymany lub przebiegnie w sposób wahadłowy. Ponadto Ratusz prosi, aby już od soboty, 12 września od godziny 18.00 nie parkować aut na ul. Małachowskiego. Z kolei  w dniu półmaratonu polecamy przeprawiać się na drugą stronę Wisły Mostem Solidarności.

Czytaj też:

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock, Karolina Burzyńska/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE