Reklama

Szybko i wygodnie? Dlaczego warto postawić na e-vouchery?

Opublikowano:
Autor:

Szybko i wygodnie? Dlaczego warto postawić na e-vouchery? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prowadzenie firmy to już nie tylko dążenie do osiągania dobrych wyników finansowych. Współpracownicy i kontrahenci lubią czuć się odpowiednio docenieni i nagrodzeni. Jest na to wiele sposobów, ale warto postawić na rozwiązania, które są przede wszystkim wygodne i dają wiele możliwości wyboru nagrody. A jeszcze lepiej, jeśli są to rozwiązania stawiające na mobilność i wygodę.

Prowadzenie firmy to już nie tylko dążenie do osiągania dobrych wyników finansowych. Współpracownicy i kontrahenci lubią czuć się odpowiednio docenieni i nagrodzeni. Jest na to wiele sposobów, ale warto postawić na rozwiązania, które są przede wszystkim wygodne i dają wiele możliwości wyboru nagrody. A jeszcze lepiej, jeśli są to rozwiązania stawiające na mobilność i wygodę.

Pokaż się z nowoczesnej strony

Oczywiście możesz wysyłać paczki z prezentami i gadżetami, ale są to pomysły już dość oklepane i wcale nie pokazują, że zostały przygotowane z myślą o konkretnej osobie i jej potrzebach. Jeśli chcesz osiągnąć efekt „wow”, lepiej postaw na spersonalizowane prezenty.

Doskonałym pomysłem jest e-voucher Click e Pass oferowany przez Sodexo, firmę z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych i lojalnościowych. Dzięki Click e Pass twoi partnerzy i kontrahenci będą mogli wybrać dowolny upominek z szerokiego katalogu nagród dostępnego online. Nie tylko będą mieli dostęp do wielu kategorii nagród, z których na pewno wybiorą coś odpowiadającego ich indywidualnym potrzebom, ale również będą mogli to zrobić w dowolnym momencie dnia lub nocy – katalog jest dostępny 24 godziny na dobę! Rower, wyjazd do spa, voucher na siłownię lub masaż? Nie ma problemu!

Personalizacja

Jeśli zdecydujesz się na e-voucher, możesz wybrać Click e Pass spośród gotowych już wzorów, dopasowanych do konkretnych okazji i sytuacji. Możesz także zaprojektować swój własny. Dzięki wygodnemu i prostemu generatorowi możesz na voucherze umieścić logo swojej firmy, dowolną grafikę lub zdjęcie oraz życzenia. Na kuponie znajduje się także dokładna instrukcja, jak należy z niego skorzystać.

Zapominasz o formalnościach

Mało tego! Sodexo bierze na siebie wszystkie formalności. Gwarantuje szybką realizację zamówienia oraz pełną logistykę nagród. Nie musisz się niczym przejmować i tracić czasu. Dodatkowym plusem dla ciebie jako przedsiębiorcy jest to, że korzystając z Click e Pass, oszczędzasz pieniądze dzięki zwolnieniu z podatku VAT.

Warto postawić na rozwiązania mobilne, by utrwalić dobry wizerunek swojej firmy jako nowoczesnej i stawiającej na wygodę. Twoi partnerzy, kontrahenci i klienci mogą sami wybrać swoją nagrodę, bez wychodzenia z domu, bez marnowania czasu. Na pewno będą z takiego rozwiązania bardzo zadowoleni!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE