Reklama

Szukają przyszłych modelek i modeli. Będzie casting w Atrium Mosty

Opublikowano:
Autor:

Szukają przyszłych modelek i modeli. Będzie casting w Atrium Mosty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Oglądając pokazy mody i śledząc najnowsze trendy kiedykolwiek pomyśleliście, że warto spróbować swoich sił w modelingu? Jakby to było prezentować najnowsze kolekcje znanych projektantów w świetle jupiterów? To marzenie może stać się rzeczywistością, jeśli weźmiecie udział w prestiżowym konkursie organizowanym przez Fashion TV. Casting w Atrium Mosty już 23 września. Dajcie sobie szansę!

Oglądając pokazy mody i śledząc najnowsze trendy kiedykolwiek pomyśleliście, że warto spróbować swoich sił w modelingu? Jakby to było prezentować najnowsze kolekcje znanych projektantów w świetle jupiterów? To marzenie może stać się rzeczywistością, jeśli weźmiecie udział w prestiżowym konkursie organizowanym przez Fashion TV. Casting w Atrium Mosty już 23 września. Dajcie sobie szansę!

Atrium Mosty zamierza wspierać młodych płocczan, torując im drogę do kariery modelingowej:

– Strefa modowa to bardzo ważna część naszej oferty, dlatego chętnie wspieramy inicjatywę poszukiwania nowych twarzy świata mody – mówi Magdalena Malczyńska, zastępca dyrektora Atrium Mosty. - FashionTV Model Search to prestiżowy konkurs, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Casting regionalny w naszym centrum może stać się początkiem wspaniałej przygody dla osób, które marzą o karierze w modelingu – mogą poznać kulisy castingów, pokazów i sesji fotograficznych, a przy okazji mają szansę zawalczyć o wielkie kontrakty.

Na uczestników i uczestniczki castingu, który już niebawem odbędzie się w Płocku w Atrium Mosty, czeka nie tylko możliwość zaprezentowania wyjątkowych kreacji. Nagrody w trzeciej edycji profesjonalnego konkursu FashionTV Model Search 2017 są warte Waszego zgłoszenia. Najlepsi uczestnicy wezmą udział w ogólnopolskim finale, który odbędzie się 30 września w Atrium Promenada w Warszawie. Laureaci polskiej edycji FashionTV Model Search 2017, oprócz wyjazdu na międzynarodowy finał imprezy, mogą spodziewać się także kontraktu z francusko-polską agencją modelek i modeli RYL Model Agency oraz udziału w Paris Fashion Week, gdzie zaprezentują kolekcje światowych projektantów. 

Jeśli zechcecie spróbować swoich sił, pamiętajcie o koniecznej rejestracji. Można to zrobić już na tydzień przed wydarzeniem w Atrium Mosty. Każdego dnia, przy okazji zakupów, będzie można wypełnić formularz zgłoszeniowy i zapoznać się z regulaminem w godzinach 10.00 – 14.00. Trzeba jednak spełnić podstawowe warunki. Międzynarodowa ekipa FashionTV zamierza poszukać w Płocku dziewcząt w wieku od 14 lat, o wzroście od 172 cm, a także chłopców w wieku od 16 lat. Młodzi mężczyźni powinni mieć wzrost wynoszący co najmniej 180 cm. Osoby poniżej 18. roku życia muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców.

Zgłoszenie oznacza udział w profesjonalnych ćwiczeniach na wybiegu, sesji zdjęciowej i mini wykładach na temat funkcjonowania świata mody. Na uroczystej gali o godz. 19.00, kiedy wszyscy poznają finalistów, zaplanowano liczne atrakcje. Przewidziano pokazy mody, konkursy, spotkania z zaproszonymi gośćmi i artystami. Chociażby dlatego warto tam być! 

Castingi do FashionTV Model Search 2017 odbyły się już łącznie w kilkunastu lokalizacjach w całej Polsce. Grupa Atrium została partnerem aż dziewięciu z nich. Pierwszy casting miał miejsce we wrześniu 2016 roku w Atrium Promenada. Tam też odbędzie się wielki finał polskiej edycji konkursu. A zatem niech Was nie zabraknie w kręgu fascynującego świata mody 23 września w Atrium Mosty przy ul. Tysiąclecia! 

Fot. Materiał promocyjny organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE