Reklama

Szkolenia, warsztaty, dyskusje. Rusza Tydzień Przedsiębiorczości

Opublikowano:
Autor:

Szkolenia, warsztaty, dyskusje. Rusza Tydzień Przedsiębiorczości  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rynek pracy jest trudny, ale to nie znaczy, że nie można sobie na nim poradzić. Jeśli potrzebujecie porad, wskazówek czy motywacji - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest właśnie dla was.

Rynek pracy jest trudny, ale to nie znaczy, że nie można sobie na nim poradzić. Jeśli potrzebujecie porad, wskazówek czy motywacji - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest właśnie dla was. 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to inicjatywa, która liczy sobie 9 lat i dynamicznie rozwija się na całym świecie. Tegoroczna edycja odbywa się już w 160 krajach, w tym także w Płocku. Tradycyjnie najbardziej przedsiębiorczym miesiącem będzie listopad, a konkretnie przyszły tydzień - 13-19 listopada.

- W tym roku będzie nawet dłuższy, bo będzie trwał od 11 do 24 listopada - zapowiadał prezydent Andrzej Nowakowski. 

O co chodzi? Przez pięć dni w Płocku zorganizowanych będzie kilkanaście szkoleń, spotkań, warsztatów czy dyskusji. Poprowadzą je nie tylko teoretycy, ale przede wszystkim praktycy. Każdy żądny wiedzy na temat różnych aspektów biznesu znajdzie coś dla siebie.

Jak utworzyć start-up? Jak nawiązać kontakty biznesowe? Skąd wziąć środki na rozwój? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać podczas Tygodnia Przedsiębiorczości. Wszystkie informacje na temat wydarzeń można znaleźć na stronie tydzienprzedsiebiorczosci.pl

- Od poniedziałku przygotowanych jest szereg warsztatów dla młodych ludzi, którzy chcą otworzyć swoją działalność gospodarczą - mówił wiceprezydent Jacek Terebus. - Będą też debaty czy warsztaty dla aktywnych przedsiębiorców.

Tydzień Przedsiębiorczości jest kierowany już do młodych osób ze szkół ponadgimnazjalnych, ale wszyscy mieszkańcy są mile widziani.

Partnerami Płockiego Tygodnia Przedsiębiorczości są m.in. Izba Gospodarcza Regionu Płockiego, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa czy stowarzyszenie Academia Economica. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE