Reklama

Szkoła przyjaźni, asertywności i kompromisów- już dzisiaj pomyśl o takich korzyściach dla Twojego dziecka. To zaowocuje w przyszłości

Opublikowano:
Autor:

Szkoła przyjaźni, asertywności i kompromisów- już dzisiaj pomyśl o takich korzyściach dla Twojego dziecka. To zaowocuje w przyszłości - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Myśląc o wakacyjnym wyjeździe dziecka mamy zazwyczaj w głowie obraz beztroskiej zabawy, nieskrępowanych niczym dziecięcych szaleństw i prawdziwego wypoczynku. Jednak niewiele z nas myśli o letnim obozie lub o koloniach w kategoriach szkoły. Ta szkoła jest nieco inna, uczy bowiem dziecko tak przydatnych w życiu umiejętności, jak tworzenie wartościowych relacji w grupie, odkrywanie w sobie pokładów asertywności lub zdolności budowania kompromisów. Wybierając tegoroczny wyjazd wakacyjny dla swojego dziecka, wybierz zatem dobrze – to z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Myśląc o wakacyjnym wyjeździe dziecka mamy zazwyczaj w głowie obraz beztroskiej zabawy, nieskrępowanych niczym dziecięcych szaleństw i prawdziwego wypoczynku. Jednak niewiele z nas myśli o letnim obozie lub o koloniach w kategoriach szkoły. Ta szkoła jest nieco inna, uczy bowiem dziecko tak przydatnych w życiu umiejętności, jak tworzenie wartościowych relacji w grupie, odkrywanie w sobie pokładów asertywności lub zdolności budowania kompromisów. Wybierając tegoroczny wyjazd wakacyjny dla swojego dziecka, wybierz zatem dobrze – to z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Dobry wakacyjny obóz odkryje przed Twoim dzieckiem najtrudniejsze życiowe sztuki

Budowanie relacji opartych na kompromisie, wypracowanie własnych asertywnych zachowań i postaw, umiejętność współdziałania w grupie, poznawanie swoich mocnych i słabych stron – wszystko to stanowi trudną sztukę życia, której Twoje dziecko może nauczyć się właśnie podczas samodzielnego wyjazdu na letni obóz lub kolonię. Rytm życia wakacyjnego obozu w sposób naturalny wymusza poznawanie i naukę tego typu umiejętności i postaw, bowiem dzieci wchodzą tutaj w szczególne interakcje zarówno z rówieśnikami, jak i z opiekunami. Twoje dziecko będzie zatem funkcjonowało, jako członek drużyny mającej swoje obowiązki i zadania, a zdrowa rywalizacja nie przysłoni możliwości budowania nowych przyjaźni i wartościowych relacji, które pozwolą osiągnąć drużynie oczekiwany rezultat, np. w postaci wygrania jakieś kolonijnej konkurencji.

Dobry wakacyjny obóz to także możliwość zdobycia przez Twoje dziecko nowych umiejętności związanych z jego pasją

Dzisiejsza oferta letnich obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży obfituje w możliwości spędzenia czasu w taki sposób, jaki będzie Twojemu dziecku najbardziej odpowiadał. Obozy sportowe, językowe, zarówno te w kraju, jak i zagranicą, artystyczne, żeglarskie, muzyczne, taneczne, survivalowe, czy aktorskie – wszystko to jest dzisiaj praktycznie na wyciągnięcie ręki. Na tego typu obozie młodzi ludzie mają okazję nie tylko zdobyć nowe umiejętności lub podszlifować te już posiadane, ale także poznać inne dzieci, które mają takie same zainteresowania i pasje. Dobry obóz tematyczny wyróżnia przede wszystkim precyzyjnie dopracowany, interesujący program zajęć oraz profesjonalna, dobrze przygotowana w danej dziedzinie kadra. Zatem wybierając letni wypoczynek dla swojego dziecka zwróć uwagę między innymi na taki aspekt wyjazdu. Najlepiej wejdź na http://jaworzyna.com.pl/  i sprawdź, jak fantastyczny obóz lub kolonie możesz zafundować swojemu dziecku w tym roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE