Reklama

Szarżował na drodze. Pożegnał się z prawkiem

Opublikowano:
Autor:

Szarżował na drodze. Pożegnał się z prawkiem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocka policja zatrzymała kierowcę, który na obszarze miasta jechał 111 km/h, przekraczając tym samym prędkość o 61 km/h.

Płocka policja zatrzymała kierowcę, który na obszarze miasta jechał 111 km/h, przekraczając tym samym prędkość o 61 km/h. 

KMP apeluje o przestrzeganie  przepisów ruchu drogowego, podkreślając, że to swoisty fundament bezpieczeństwa i gwarancja, że swoim zachowaniem na drodze nie doprowadzimy do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Prowadząc pojazd, odpowiadamy nie tylko za swoje bezpieczeństwo, ale też za życie i zdrowie innych uczestników ruchu.

Policja informuje również, że zostały zabrane kolejne prawo jazdy za przekraczanie prędkości na obszarze miasta. Tak było w przypadku 33-latka, który przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km/h. Ponadto w środę, w godz. popołudniowych na terenie gm. Mała Wieś policjanci płockiej drogówki zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami także 21-letniemu kierowcy opla za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym - aż o 85 km/h! Kierowca został przez mundurowych ukarany także mandatem karnym.

Minionej doby nie było poważniejszych wypadków. Doszło do dwóch kolizji, jednej na terenie powiatu, a drugiej w Płocku. Został zatrzymany nietrzeźwy kierowca w Bielsku.

Dzisiaj policjanci płockiej drogówki będą dbać o bezpieczeństwo na drodze, w radiowozie nieoznakowanym  z videorejestratorem na terenie miasta Płocka, trasie Płock - Dobrzyków oraz DK – 62.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE